Minhenes “Bayern” futbolisti.

Vācijas flagmanis Minhenes “Bayern” trešdien UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla atbildes spēlē viesos ar 3:1 (1:0) pārspēja Turcijas klubu Stambulas “Bešiktaš”.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

“Bayern” divu maču summā uzvarēja ar 8:1, septīto gadu pēc kārtas nodrošinot vietu UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Spēles rezultāts tika atklāts 18.minūtē, kad “Bayern” spāņu pussargs Tiagu Alkantara pretinieku cietokšņa priekšā saņēma tālu Tomasa Millera piespēli, raidīdams bumbu tuvajā vārtu stūri. Tiesa, desmit minūtes pirms pirmā puslaika beigām Alkantara savainojuma dēļ bija spiests atstāt laukumu.

Otrā puslaika sākumā, bumbu savos vārtos raidot Gekanam Genilam, spēles rezultāts kļuva 2:0 “Bayern” labā, bet 13 minūtes vēlāk “Bešiktaš” vienus vārtus atguva. Mača 59.minūtē “Bayern” kļūdījās savā laukuma pusē, bumbai nonākot pretinieku rīcībā. Pēc piespēles saņemšanas soda laukumā, spītējot “Bayern” aizsarga pārkāpumam, brazīlietis Vāgners de Souza vienus vārtus atguva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas sešas minūtes, “Bayern” atjaunoja divu vārtu pārsvaru – nepieskatīts vārtsarga laukumā palika Simo Vāgners, vācietim pēc piespēles no labās malas panākot 3:1.

Abu komandu pirmajā duelī “Bayern” mājās izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:0, sperot platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā. Neskatoties uz graujošo uzvaru, atbildes mačā laukumā devās Minhenes komandas vadošais uzbrucējs Roberts Levandovskis, kurš nospēlēja divas trešdaļas no dueļa.

Savukārt “Bešiktaš” vienībai šajā cīņā nevarēja palīdzēt trīs aizsargi, jo traumas guvuši Pepe un Duško Tošičs, kamēr Domagojs Vida iepriekšējā mačā saņēma sarkano kartīti.

“Bayern” ceturtdaļfinālā spēlēs septīto gadu pēc kārtas un 14.reizi pēdējos 16 gados.