Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Bažas, ka Latvija nespēs vienlaicīgi uzņemt 100 bēgļus (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Patlaban Latvija ir uzņēmusi tikai sešus patvēruma meklētājus, kas ir desmit reizes mazāk, nekā paredz vienmērīgas pārvietošanas un uzņemšanas grafiks. Bažas rada, kas būs tad, ja, mēģinot panākt grafikā nokavēto, vajadzēs vienā reizē uzņemt 100 un vairāk patvēruma meklētāju, uzsver Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis.

“Nelielais skaits ļauj īstenot ļoti rūpīgu individuālu pieeju, saprast kādas korekcijas jāveic pirms tam teorētiski pieņemtajos plānos. Bažas rada, kas būs tad, ja, mēģinot panākt grafikā nokavēto, vajadzēs vienā reizē uzņemt 100 un vairāk patvēruma meklētāju,” uzsver Latkovskis.

Komisija trešdien, 13.aprīlī, iztaujās atbildīgo institūciju pārstāvjus par patvēruma meklētāju uzņemšanas un integrēšanas pieredzi un perspektīvām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijai jāseko Polijas piemēra

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (46)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+