Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Bažas, ka Latvija nespēs vienlaicīgi uzņemt 100 bēgļus (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Patlaban Latvija ir uzņēmusi tikai sešus patvēruma meklētājus, kas ir desmit reizes mazāk, nekā paredz vienmērīgas pārvietošanas un uzņemšanas grafiks. Bažas rada, kas būs tad, ja, mēģinot panākt grafikā nokavēto, vajadzēs vienā reizē uzņemt 100 un vairāk patvēruma meklētāju, uzsver Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis.

“Nelielais skaits ļauj īstenot ļoti rūpīgu individuālu pieeju, saprast kādas korekcijas jāveic pirms tam teorētiski pieņemtajos plānos. Bažas rada, kas būs tad, ja, mēģinot panākt grafikā nokavēto, vajadzēs vienā reizē uzņemt 100 un vairāk patvēruma meklētāju,” uzsver Latkovskis.

Komisija trešdien, 13.aprīlī, iztaujās atbildīgo institūciju pārstāvjus par patvēruma meklētāju uzņemšanas un integrēšanas pieredzi un perspektīvām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijai jāseko Polijas piemēra

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+