×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Bažas par izšķērdēšanu e-vēlēšanu sistēmas priekšizpētē (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Informācijas tehnoloģiju eksperti nosūtījuši vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (“Vienotība”), kurā pauž bažas par līdzekļu izšķērdēšanu, īstenojot e-vēlēšanu sistēmas priekšizpēti. Vēstulē, ko Straujumai nosūtījuši Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas vadītājs Jānis Treijs un Latvijas Universitātes profesori Juris Borzovs, Jānis Bārzdiņš, Jānis Bičevskis un Jānis Ambainis, norādīts, ka Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ”Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.”
    Tam piekrītu pilnībā. Visu var viltot, bet interneta vēlēšanu sistēmā pavisam viegli. Tikai tad būs troksnis no visām pusēm – te vienai partijai pieskaitīts, te otrai atskaitīts, tad velēšanu rezultātu neatzīšana un ”miera uzturētāju” ievešana… Vēlēšanu biļetenus var skaidri saskaitīt, bet blēdības tajās datorkastēs arī, tikai tas troksnis būs. Tā nauda ir tiks kādam biznesprojekts priekš draugiem uz % par izkārtojumu…

Draugiem Facebook Twitter Google+