Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
4. decembris, 2014
Drukāt

Bažas par izšķērdēšanu e-vēlēšanu sistēmas priekšizpētē (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Informācijas tehnoloģiju eksperti nosūtījuši vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (“Vienotība”), kurā pauž bažas par līdzekļu izšķērdēšanu, īstenojot e-vēlēšanu sistēmas priekšizpēti. Vēstulē, ko Straujumai nosūtījuši Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas vadītājs Jānis Treijs un Latvijas Universitātes profesori Juris Borzovs, Jānis Bārzdiņš, Jānis Bičevskis un Jānis Ambainis, norādīts, ka Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ”Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.”
    Tam piekrītu pilnībā. Visu var viltot, bet interneta vēlēšanu sistēmā pavisam viegli. Tikai tad būs troksnis no visām pusēm – te vienai partijai pieskaitīts, te otrai atskaitīts, tad velēšanu rezultātu neatzīšana un ”miera uzturētāju” ievešana… Vēlēšanu biļetenus var skaidri saskaitīt, bet blēdības tajās datorkastēs arī, tikai tas troksnis būs. Tā nauda ir tiks kādam biznesprojekts priekš draugiem uz % par izkārtojumu…

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+