Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. decembris, 2014
Drukāt

Bažas par izšķērdēšanu e-vēlēšanu sistēmas priekšizpētē (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Informācijas tehnoloģiju eksperti nosūtījuši vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (“Vienotība”), kurā pauž bažas par līdzekļu izšķērdēšanu, īstenojot e-vēlēšanu sistēmas priekšizpēti. Vēstulē, ko Straujumai nosūtījuši Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas vadītājs Jānis Treijs un Latvijas Universitātes profesori Juris Borzovs, Jānis Bārzdiņš, Jānis Bičevskis un Jānis Ambainis, norādīts, ka Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ”Satiksmes ministrijas (SM) pieprasītie līdzekļi 355 718 eiro apmērā interneta vēlēšanu sistēmas priekšizpētei ir apzināta valsts budžeta līdzekļu šķērdēšana.”
    Tam piekrītu pilnībā. Visu var viltot, bet interneta vēlēšanu sistēmā pavisam viegli. Tikai tad būs troksnis no visām pusēm – te vienai partijai pieskaitīts, te otrai atskaitīts, tad velēšanu rezultātu neatzīšana un ”miera uzturētāju” ievešana… Vēlēšanu biļetenus var skaidri saskaitīt, bet blēdības tajās datorkastēs arī, tikai tas troksnis būs. Tā nauda ir tiks kādam biznesprojekts priekš draugiem uz % par izkārtojumu…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+