×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2016
Drukāt

“Baznīcu naktij” jau 50 dalībnieki

Foto: LETAFoto: LETA

"Baznīcu nakts" Rīgas Doma baznīcā.

Līdz šim nodibinājums “Baznīcu nakts fonds” saņēmis 50 pieteikumus no draudzēm, kuras šī gada 10.jūnijā atvērs sava dievnama durvis pasākumam “Baznīcu nakts”, liecina Latvijas Romas katoļu baznīcas mājaslapā pieejamā informācija.

Dalību pieteikušas draudzes ne tikai no Rīgas, bet arī no Aizkraukles, Cēsīm, Dundagas, Jaunjelgavas, Liepājas, Līvāniem, Ogres, Pļaviņām, Rūjienas, Valmieras un citām pilsētām.

Baznīcu nakts rīkotāji pateicas draudzēm, kuras atsaukušās aicinājumam un jau pieteikušas dalību, kā arī aicina draudzes, kuras vēl nav pieteikušās, neatlikt lēmumu par dalību uz vēlāku laiku. Pieteikšanās kultūras pasākumam turpināsies līdz 1.martam. Pieteikties var, aizpildot dalībnieku anketu mājaslapā “www.baznicunakts.lv”.

Savlaicīga draudžu pieteikšanās ir svarīga, jo tā palīdzēs organizatoriem Baznīcu nakts fonda komandai sekmīgāk plānot vajadzīgos resursus un sekmēs arī konkrētās baznīcas draudzes organizatoriskos darbus.

Pērn pasākumā kopumā piedalījās 145 baznīcas visā Latvijā, pulcējot vairāk nekā 30 000 apmeklētāju. Baznīcu nakts laikā bija iespēja atklāt dievnamus citādi – klausīties koncertus, apskatīt baznīcu mākslas vērtības, uzkavēties lūgšanā un uzzināt vairāk par draudzi sarunās ar draudzes cilvēkiem. Šogad pasākums Latvijā notiks jau trešo reizi. Savukārt pirmo reizi tas rīkots Austrijā pirms vairāk nekā 10 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+