×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

BBC filmā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā (8)

Kadrs no filmasKadrs no filmas

Lielbritānijas raidsabiedrības BBC veidotā filmā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā, vēsta laikraksts “The Daily Mail”.

Filmā ar nosaukumu “World War Three: Inside The War Room”, lai atbalstītu prokremliski noskaņotos separātistus, Krievija ieņēmusi 20 netālu no robežas esošas pilsētas.

Kad NATO līderi nevar izlemt, kā atbildēt uzbrukumam, ASV un Lielbritānija izlemj sūtīt karavīrus cīņā ar Krievijas spēkiem. Krievija pēc tam atbild ar kodoluzbrukumu.

BBC mājaslapā raidījuma aprakstā teikts, ka tajā bijušās vecākās britu militārās un diplomātiskās amatpersonas veic iespējama “karstā kara” simulāciju Austrumeiropā, iekļaujot pat cīņu ar kodolieročiem.

Fotouzņēmumos no filmas redzams, ka vīrietim uz jakas ir uzšuve ar “Latgales tautas republikas” karogu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pagājušā gada februārī Drošības policija (DP) veica izmeklēšanu saistībā ar Latvijas kultūrvēsturiskā novada neoficiālā simbola – Latgales karoga – izmantošanu attēlos, kuros popularizēta “Latgales tautas republikas” ideja.

Filmu plānots izrādīt “BBC Two” trešdien, 3. februārī.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ea nevaru saprasts kāpēc Latgales simboliku pielīdzina
  proklemiskiem separātistiem?!!
  Kas tas par sviestu?
  Valsts taču veica pētījumu (jo bažījās) un noskaidroja ka Latgale ir daudz patriotiskāka par citiem reģioniem un ir gatava aizstāvēt valstī kara situācija!!

 2. Grauj tā asv caur eu mūsu attiecības ar lielo lāci. Nav gana resursu tiem,tad jāgatavojas,kam interesantam…

 3. NATO Latvijā nosūta uz mācībām 30 karavīrus, bet Krievija izvieto pie Latvijas robežām veselas 3 divīzijas
  (minimums 30 tūkstoši karavīru)! Kurš te ir naida kurinātājs?

 4. Krievu partija neatlaidīgi cenšas pārņemt pašvaldības, pat ” zaļie” cilvēciņi nebūtu vajadzīgi! Tieši tāpat kā migranti Eiropā-dodiet mums visu, tikai no mums neko negaidiet -vēl arvien nikna cīņa pret latviešu valodu, pat saviem bērniem nenovēl dzīvot mierā un saticībā.

 5. Krievu nacista Pūķina taktika Krievu impērijas kaimiņvalstīs sastāv no intimidācijas un destabilizācijas. Diemžēl BBC, izpratnes trūkuma dēļ, šo polītiku veicina.

 6. naida kurināšanai jebkuras metodes labas kā izrādās:)

Draugiem Facebook Twitter Google+