×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. novembris, 2014
Drukāt

Gads pēc traģēdijas bojāgājušās Jūlijas Burdukēvičas ģimenē (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Jūlijai Burdukēvičai dzimšanas diena bija novembra beigās. Šogad viņai paliktu 39 gadi. Taču Jūlija bija pēdējais upuris, kuru iznesa no “Maxima” drupām. “Pārdaugavas Sv. Trijādības pareizticīgo baznīcā manu Juļečku izvadīt ieradās trīsarpus simti cilvēku. Viņa visiem bija pratusi pateikt īstos vārdus, tāpēc daudzi viņu mīlēja,” asarām acīs atceras Jūlijas mamma Ludmila Larkina. Pensionāru pārim – Ludmilai kopā ar dzīvesbiedru – tagad jārūpējas gan par savu mazmeitiņu Danielu, gan par aizbildniecībā pieņemtajām meitenēm – piecpadsmitgadīgo Diānu un trīspadsmitgadīgo Sņežanu, kuras ir kļuvušas Danielai kā māsas un kuras Ludmila ar mīlestību sauc par vidējo un jaunāko mazmeitiņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas ir galējs cinisms, kas tagad tiek demonstrēts ceļot tieši iepretī traģēdijas vietai tādu pašu lielveikalu, kā sabrukušais. Lielveikalu tīklu degradējošo lomu ekonomikā ir spiesti atzīt paši to izgudrotāji:” Комиссия министерства финансов Израиля рекомендовала ограничить число супермаркетов и магазинов, относящихся к ведущим торговым сетям, в черте крупных городов страны.”
    Bet Latvijā valdībai ir vienalga, ka tiek monopolizēta mazumtirdzniecība, vienalga pat tas, ka šie lielveikalu tīkli nepieder vietējiem, bet gan ārzemniekiem, kas nozīmē, ka visa milzīgā, supervieglā un valstij nekādu labumu nenesošā peļņa aizies no Latvijas. Kārtējā lielveikala vietā bija jāuzceļ labs tirgus, pēc kā ir tā noilgojušies iedzīvotāji.

Draugiem Facebook Twitter Google+