×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Bēdīgi slavenais Filipss tvīto no Latvijas: atvainojas tautai, smīn par valdību (6)

Ekrānšāviņš no vk.com/grishawphillipsEkrānšāviņš no vk.com/grishawphillips

Pēc 16.marta pasākumiem Latvijas “melnajā sarakstā” iekļautais nu no šīs valsts izraidītais Kremļa propagandists Greiems Filipss interneta sociālajos tīklos ziņo, ka ir atgriezies Latvijā.

Filipss norāda, ka drīzumā gaidāma viņa “reportāža” saistībā ar Lielbritānijā gaidāmo referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). “Tiem latviešiem, kuri ir nelaimīgi par manu atgriešanos, es teikšu: jūs esat ES, jūs neko nekontrolējat. Es nākšu un iešu, kad labpatiks,” savā “Facebook” profilā raksta Filipss.

Kādā citā ierakstā Kremļa propagandists atvainojas Latvijas tautai saistībā ar 16.marta notikumiem, skaidrojot, ka viņš toreiz negribēja sarīkot skandālu un nevēlējās, lai izskatītos, ka “visa Latvija ir fašisti”. Filipss piebilst, ka viņam esot “lieliskas attiecības ar vairumu latviešu”.

Tāpat Filipss smīkņā par Latvijas varas iestāžu nespēju viņu atturēt no valsts apmeklēšanas. “Latvija atrodas Eiropas Savienībā (ES), robežkontroles nav. Es vienkārši atgriezos,” tviterī raksta Filipss, piebilstot, ka Latvijā gatavos “reportāžu” par to, vai šeit ir vārda brīvība. No pārējiem viņa paziņojumiem jaušams, ka šī “reportāža” varētu būt saistīta ar Lielbritānijā gaidāmo referendumu par izstāšanos no ES.

Kā ziņots, 16.martā Rīgā notikušajā leģionāru piemiņas pasākumu laikā Filipss tika aizturēts par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka prasībām. Tās pašas dienas vēlā vakarā Filipss tika iekļauts Latvijas “melnajā sarakstā” un izraidīts no Latvijas uz Krieviju.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) toreiz aģentūrai LETA skaidroja, ka Filipss ir ES valsts pilsonis, tāpēc aizliegums attiecas tikai uz iebraukšanu Latvijā turpmākos trīs gadus. Ņemot vērā, ka Filipss Latvijā bija ieradies ar savu automašīnu, viņu nebija iespējams izraidīt tieši uz Lielbritāniju, tāpēc nolemts, ka Filipss var atstāt Latviju, dodoties uz Krieviju, kura piekritusi viņu uzņemt.

Lēmumu iekļaut Filipsu Latvijai nevēlamo personu sarakstā pieņēmis iekšlietu ministrs, un tas esot balstīts uz Drošības policijas atzinumu, līdz ar to šis lēmums nav politisks, bet tas ir kā administratīvs akts, aģentūrai LETA martā skaidroja Kozlovskis.

Vēl šonedēļ sociālo tīklu lietotāju uzmanības lokā nonāca kāda Filipsa “reportāža” no Francijā notiekošā Eiropas čempionāta futbolā, kurā viņš uzdeva provokatīvus un aizskarošus jautājumus Ukrainas izlases līdzjutējiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kazāža izgāšanās!

  2. Acīmredzams fakts ka Latvijā drošības iestādi (KNAB) var vadīt cilvēks kura rīcībspēju vajadzētu pārbaudīt psihologam – (tas sakarā ar Strīķes personas dubultošanos). Acīmredzot arī citu drošības iestāžu vadītāju “kompetence” un darboties griba daudz neatpaliek no Steļčonoka.

  3. Ienaidnieku vislabāk apkarot ar viņa paša ieročiem. Neticu ka viņam saglabātos interese par Latviju, ja nāktos tumšākā nostūrī satikties ar ternuškās tērptiem zēniem. Nevajadzētu pat izsūtīt. Pazustu pats!

    • Pareizi ,ka jabūt zibenszeļiem kas šādu britu vatnieku paņem un ieziepē tā krienāk. Raksta ka taspar lepnu lai izmantotu lidmašiņu vai satiksmes autobusu , tas ir lepns un braukā mašinā. Ielas gan mums sliktas.

  4. Kāpēc šito krievu spiegu atkal ielaida Latvijā? Vai SC gatavojas vēlēšanām?

    • Nevis ielaida ,bet viņš pats brīvi iebrauca,jo no ES robežežkontroles nav! Ja paši brīvpratīgi stajamies kaut kadā savienībā,jadoma arī kadi likumi būs spēkā!

Draugiem Facebook Twitter Google+