×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
3. marts, 2017
Drukāt

Bēdīgi slavenās vakariņas Dubaijā: eksprezidents Zatlers sniedz savu vērtējumu (51)

Foto no Rudolfs Bremanis "Facebook".Foto no Rudolfs Bremanis "Facebook".

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleja šonedēļ taisnojas, kas prezidentu saista ar savulaik par oligarhu dēvēto politiķi un uzņēmēju Aināru Šleseru. Valsts vizītē uz AAE Vējonis devās, lai veicinātu ekonomisko sadarbību ar bagāto Tuvo Austrumu monarhiju. Vējonis atklāja pirmo Latvijas – AAE biznesa forumu un apmeklēja pārtikas izstādi “GulfFood2017”. Taču lielāko rezonansi izraisīja fakts, ka saspringtajā grafikā Vējonim izdevās izbrīvēt laiku, lai pieņemtu reģionā ietekmīgā Saūda Arābijas uzņēmēju šeiha Khalifa Al Saifa uzaicinājumu piedalīties vakariņās.

Zīmīgi, ka bēdīgi slaveno fotogrāfiju uzņēmis bijušais Latvijas vēstniecības Abū Dabī pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis. Īsi pirms Vējoņa ierašanās viņam atņemta pielaide valsts noslēpumam, un viņš diplomātisko dienestu bija spiests pamest.

Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers pieļauj, ka Šlesers, kura publiskā reputācija nav viennozīmīga, izmantojis Vējoni savās biznesa interesēs.

“Oficiālas prezidenta vizītes laikā, visu pasākumu norisi nosaka Valsts prezidenta protokols, arī kārtību, kādā sēžas pie galda. Galavārds pieder Valsts prezidentam. Atrašanās pie labās rokas Valsts prezdetam ir viņa panākums, viņš nostiprina savu prestižu potenciālo partneru vidū, un tas ir viņa veiksmes stāsts,” TV3 komentēja V. Zatlers.

Valsts prezidenta preses sekretārs Jānis Siksnis savukārt sacīja, ka tās nav bijušas oficiālas vakariņas. Prezidents neesot zinājis, ka vakariņās piedalīsies konkrētais uzņēmējs [Šlesers], bet zinājis, ka būs no uzņēmējdarbības vides. Par ko vakariņās runāts, netiek atklāts.

TV3 Ziņas, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, norādīja, ka Andris Šķēle un Šlesers Apvienotajos Arābu Emirātos jau ilgstoši meklējot investorus savam biznesam.

Pievienot komentāru

Komentāri (51)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 2. Nu un? Jums žēl? kas jums liedz? Pašiem pietiek smadzenīšu tikvien, lai netā kakātu debīlus komentus. Esat nozēlojami smieklīgi.

 3. visiem priekšā, pavārte

 4. Es par valstsvīru/sievu atzīšu tikai to, kurš nespiedīs roku kriminālnoziegumos apsūdzētiem tā saucamajiem biznesmeņiem(privatizētajiem), nepieļaus tādu dalību valstisku jautājumu izlemšanā, nesēdēs ar bijušajiem čekistiem vienā ložā un pie viena galda . Principialitāte un godīgums pirmajā vietā.

 5. Skumji,bet smieklīgi-valsts Prezidents cirka lelles ietērpā!Nav smadzeņu,nav mugurkaula,nav šarma,nav elegances,nav savas nostājas.Vienkārši sakot-augstas raudzes mīkstmiesis!

 6. nekas pārsteidzošs Atbildēt

  Tā kancelejas taisnošanās ir nu vienkārši …… ! Un viss tas vēlreiz pierāda Latvijas politisko “virtuvi” !

 7. Tik traki jau nav – vai neredzat, ka Vējonis manāmi atvirzījies no Šlesera un pieslējies arābam? Sak man ar to nekas nav kopīgs, kas man tādu pielicis klāt!

 8. Izskatās , ka atslēdznieks ir vējoņa labā roka!

 9. Vējiņš aizbraucis ar savu mīļāko! Un ko guļ lauku kuža?

 10. Un ko tur dara Piļdegovičs un prezidenta kancelejas zīmuļu asinātāja Kazbeka? Par Šleseru Vējonim pie labās rokas vispār nerunājot! [Nav brīnums, ka Brēmanim atņēma piekļuvi noslēpumiem – noknipsēt un tad vēl palaist pa feisbuku šitādu bildi – bitīte matos! Iespējams Iveta nemaz nezināja, ka Raimondu uz Arābu Emirātiem tāpat kā kādreiz uz Āfriku pavadīs Egita, kurai pēc Arābu Emirātu etiķetes vai vispār bija jāatrodas pie vīriešu galda?] Nu, bet, vai ta’ Vējonis nebija arī starp Citadeles bankas darījuma apslacinātājiem kopā ar Dombrauski Gruzijā? – Bet nu galvenais, ka nedrīkst tautai atklāt, par ko vakariņās tika runāts.

 11. JA IR KARTIGS,CIENIGS prezidents,lai tautas prieksa izstasta,ka vareja notikt,ka tads salasna slesers vareja but viena kompanija ar prezidentu.

  • Jūrmalgeita = ”Šķēle rosināja kādā no vietnieku amatiem ielikt “lielāko kretīnu” ” un vel jautājumi ja darbojas tas pats princips?

 12. Pierakstiet vismaz datumus, kad izstāde notika. Lūdzu.

 13. Izrādās ka mūsu prezidents neko nezina,laikam bīja Ķīnā.
  KAUNS MELOT!!!

 14. Nezini smieties vai raudāt! Atbildēt

  Zīmīgi, ka bēdīgi slaveno fotogrāfiju uzņēmis bijušais(!!!) Latvijas vēstniecības Abū Dabī pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis. Īsi pirms Vējoņa ierašanās viņam atņemta(!!!) pielaide valsts noslēpumam, un viņš diplomātisko dienestu bija spiests pamest.
  Varbūt viņš bija VIENĪGAIS, kuram šķita nepieņemama(!!!) tāda Vājoņa ‘vakariņošana” tādā …kompānijā?
  Šlesers bez jebkādām sū pielaidēm nabagmājas ‘noslēpumiem’ izjāt LV priekšniekveidīgos salašņas visos caurumos …

 15. Bez slimā eksprezidenta komentāriem – ne dienu,kā lai viņš vada savu dīikdieņa laiku ?

 16. Nu gan pasaules gals! Būtu priecājušies, ka pasaulē tādu Latviju vispār ievēro (miljoniem cilvēku pat tādu vārdu nav dzirdējuši!) un kāds vēl vēlas dibināt kontaktus. Kas tad Vējonim bija jādara- režģis starp sevi un Šleseru jānoliek? Šitie visi ņaudētāji tik vien kā klabina taustiņus un pīkst par to kā būtu ja būtu, pasauktu pašus līdzi uz Emirātiem, aizskrietu atpakaļ neskatoties, lai ar kas tur blakus sēdētu. Atradušies mūžīgie eksperti un pasaules glābēji!

 17. ko tas lidz ,ka tiek kauninats vajonis,ja vinam ir vel kautkas no smazenem,tad vajadzetu padomat,aprunaties ar tautu par notikuso.KAUNS VISAM MADONAS NOVADAM.

 18. soreiz vejoni nerakstisu ar lielo burtu,vejonis nav no madonas,bet dziliem madonas laukiem.brinums ,ka vejonis tika ievelets par prezidentu,to nu lembergam vajadzeja saprast,kads bus prezidents.lai kads bija prezidents berzins(ari lemberga ieliktenis),nebutu pielavis tadu varbutibu,ka vienkars “ASTONKLASNIEKS” sedetu pie labas rokas.

 19. Te nu cien.tauta Vējonis spilgti atklāj nu jau savu ĪSTO seju.Pie tam ar pamatīgu melu šalti.Kuru šoreiz patrieks no kancelejas lai savu nelietību slēptu?Pēc viņa meliem sanāk,kad tad jau pat Linders vai Girs un Co var tusēt ar viņu jebkurā valsts vizītē un šnabot kaut vai zem galda kopā.Idiotisms un tāda tautas noniecināšana ,ka paliek politiski bail kas patreiz tup Rīgas pilī,ja Vējonis tautu uzskata par superlohiem.
  Vai ne mīļā L.A,?Ko latvieši Dieva priekšā noziegušies,ja tāda “spice”?Šodien perfekta pārraide bija “Krustpunktos”ar Zanderu par šo tematu.Visur veciem komuņagas un čekisti un neviens neprotestē ,bet viens kom.sekretārs no Ventspils dancina LV,bet otrs civilokupants pārkrievo Rīgu.

  • Tas lielākajā daļā, it īpaši postpadomju, valstu ierēdņu, un Lembergs nav izņēmums, nerakstīts likums. Nevirzīt nevienā amatā nevienu, kurš varētu būt gudrāks, spējīgāks par viņu pašu.

 20. Ainār/Andri Latviju aptīrījuši un izpārdevuši, nu uzlikuši aci Emirātiem. Vai ir vēl kas atlicis, ar ko šeihus iekārdināt?

 21. kAUNS!

 22. Valsts mirst nabadzībā,bet mūsu prezidents pie oligarhiem piesēž,kauns un negods.

 23. šlosers un šķēle jau sen iztirgo Latviju savas kabatas interesēs – izmantojot muļķu zemes dotos mandātus idiotiem pārstāvēt Latvbiju.

 24. NE jau Brēmanis nosēdināja Šlesaru blakus prezidentam,bet gan zagļu visatļautības uzvedība.’

 25. OMG buldozers kā Fēnikss. Un atkal viss no gala.

 26. Nepatīk , ka Vējonis tik liels gļēvulis, būtu pateicis – zināju ka Ainars būs kopā ar dēlu un kas?!?, viņš ir uzņēmējs un ir tiesības te atrasties -. Nu kaut kā tā, bet melot ka nezināja ir ļoti stulbi no viņa puses.Drošības apsvērumu dēļ viņš to jau zināja sen kas tur būs.

 27. Ja pa durvīm netiek,tad pa logu ielīdīs.

 28. Sakas vis no sakuma! Pat prezidents jau sak cupoties ar banditiem!

 29. Tāpēc jau mums pašlaik prezidents ir biolodzinš. Biologu Emsi tak arī mēs jau izbaudījām. Un nevis Levits, kurš patiesi bija to pelnījis. Tam pie labās rokas sēdētu tie, kam pieklājas

 30. Kāpēc mums visu laiku melo?

 31. Tā ir, ja par prezidentu ieceļ naivu onkuli no Madonas.

 32. Bēdīgi slavenais eksprezidents Zatlers sniedz savu vērtējumu

  • Zatlers taču atlaida Saeimu un oligarhus likvidēja. Vai paši sajūsmā nebaurojām, nelēkājām, kā teļi pirmoreiz zaļu zālīti ieraudzijuši? Nu bijā tā, bija, jeb atmiņa jau apmiglojusies.

   • Zatlers neatlaida Saeimu, jo viņam tādas tiesības likums nav devis. Saeimu atlaida tautas nobalsošanas dēļ. Bērniņ, pabeidz vismaz 9. klasītes, pirms sprēgā ar politiskiem komentāriem!

    • atbildēt tādai “jēgai” īsti jēgas nav, bet pamēģināšu. tātad, jautājums par to, kāds kādu komentē. Zatlers bija gļēvākais, domāt nespējīgākais prezidents līdz Vējonim. ar viņu visi varēja pasākt visu. tāpēc arī Saeima tika atlaista. Tu arī esi no tās pašas šlakas, ja tagad kaunies par paša muļķību, dancojot “lietussargu revolūcijās”, balsojot par Saeimas atlaišanu un vēlot Vienotību, bet nespēj to atzīt. lūk arī viss bazars. skribenti to saprot, tāpēc “pagodina” Zatleru ar jaunu iespēju izteikties. un Tevi arī:)

 33. P.,s
  Gan jau kāds no Vējoņa sekretāriem (prostitūtiem) no Buldozera mazu dāvaniņu saņēma par sadalījumu pie galda.

 34. Ko tad citu no šīs viduvējības gaidījāt?

 35. Buldozers paraudāja krokodila asaras un par viņu apžēlojās, nosēdināja blakus prezidentam. Tagad gan jau vairs nebūs buldozers bet …sā līdējs

 36. Interesanti. ko par ko par Vējoni – Šleseru savā preses konferencē teiks Lembergs?

 37. Ak, kungs! Kurš nu runātu! Mēs neesam aizmirsuši, kā bija, kad Ligitiņa gribēja braukt tusēties uz forumiem, kur nemaz nebija pieņemts ņemt līdzi sievas un sievietes vispār!

 38. nu ko teikt – manipulējams , bez savas galvas

 39. Interesanti – nekur citur medijos neizsksneja, kà Bremanis zaudejis Darbu. Diplomatiskaja dienesta.

 40. tas kuku;lņēmejs to savu vērtejumu lai iebāž sev sākumpunktā. kuru intresē impotenta bijušā viedoklis?

 41. Kauns. Kārtējo reizi – kauns.

 42. Kārtējo reizi mūsu valsts augstākās amatpersonas neko nezina par vakariņām kurās piedalās.Var jau atļauties vakariņot nezinīšu vakariņās ja ir vesela plejāde sekretāru kuri pēc tam tautai cenšas visu paskaidrot un gada beigās saņem dāsnas prēmijas.

 43. papildus pilsonis Atbildēt

  pilsonis un nikns 2. marts, 2017 19:50

  Latvijas Prezidents ir tāds, kurš ieraugot uz lauka zemes arāju, dodas taisni pie tā ar visām savām laķenēm paspiest roku par veikumu Latvijas plauksmei.
  Bet te sēdina pie labās rokas problēmvīru Šleseru, te gozējas modes lapās – būtu labāk apmeklējis Latvijas skolas un mudinājis jaunatni mācīties; apmeklējis mazos lauku muzejus un aicinājis atcerēties novadu vēsturi; apmeklējis kaut Tērvetes koka pili kā senlatviešu piemiņas vietu. Bet nekā – Šlesers pie labās rokas…Tiem kas nesaprot , ko nozīmē sēdet pie karaļa, prezidenta labās rokas nu nav ko skaidrot – tāpat nesapratīs ( tas ir pirmais aiz karaļa -pie labās rokas; arī Jēzus debesis sēž pie Dieva labās rokas). Tātad Latvijas valstī prioritāte ir neviens kā Šlesers…
  Atkārtoties nav labi, bet ja ja pie 1. galdiņa un pie prezidenta labās rokas sēž kāds vīrs – tam goda vieta un nedalīta prezidenta uzticība…Tikai kam tā šoreiz tiek – kaut kur mājās palikuši ir vel divi …
  Ja vienkāršoti ZZS prezidents un Šlesers ar & rullē…un nebrīnieties ka KNAB slēdz lietu par …

Draugiem Facebook Twitter Google+