×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2017
Drukāt

Bēdīgi: Vestienas pagastā mežā sasirgusī sēņotāja atrasta mirusi (1)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Valsts policijas amatpersona kopā ar kādu vietējo iedzīvotāju, kurš pārzina meža apkārtni, atraduši 1942.gadā dzimušo sievieti, kura bija devusies sēņot un pazudusi. Sieviete diemžēl atrasta mirusi, informē Valsts policijā.

Vakar ap pulksten 20.00 VP saņēma informāciju par kādu apmaldījušos sievieti Madonas novadā, Vestienas pagastā meža masīvā, netālu no mājām “Silakrogi”.

Sieviete kopā ar 1948.gadā dzimušu vīrieti pirms dažām stundām devusies mežā sēņot. Sievietei mežā kļuvis slikti ar veselību, tādēļ pavadonis izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un pats devies pretī tos sagaidīt, lai mediķi viņus varētu pēc iespējas ātrāk atrast. Diemžēl, iespējams, stresa situācijā, vīrietis vairs nespēja noteikt atpakaļceļu mežā uz vietu, kur palikusi 1942.gadā dzimusī sēņotāja.

Valsts policija nekavējoties uzsāka meklēšanas darbus, piesaistot arī zemessargus un NBS helikopteru. Sievietes meklēšanā bija iesaistīti aptuveni 30 cilvēki, kuri pārmeklēja meža masīvu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Līdzjūtība tuviniekiem, nekāds priecīgais notikums šis, protams, nav. Bet, man kā arī ļoti nejaunam cilvēkam, kurš arvien biežāk aizdomājas par to, kad un – galvenais – kā būs jāpamet šī pasaule, ir savas domas. Uzskatu, ka šai cienījamo vecumu sasniegušajai kundzei ļoti paveicies. Jo viņa aizgāja, ejot savas ikdienas gaitas, bez ilgstošas gulēšanas nevarīgā stāvoklī, ciešot sāpes un gaidot pēdējo stundiņu. Tāda aiziešana ir laime nevis traģēdija.

Draugiem Facebook Twitter Google+