Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. februāris, 2013
Drukāt

Bedru dēļ uz visa Salu tilta samazina atļauto ātrumu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes Satiksmes departaments bedru dēļ uz Salu tilta samazina atļauto braukšanas ātrumu līdz 50 kilometriem stundā, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Una Ahuna-Ozola.

Dome norāda, ka saistībā ar straujām gaisa temperatūras izmaiņām uz tilta pastiprināti veidojas bedres, tālab noteikti ātruma ierobežojumi.

Šogad uz Rīgas tiltiem un satiksmes pārvadiem kopumā veikts avārijas bedru remonts 497 kvadrātmetru platībā, bet uz Salu tilta kompleksa remonta laikā no 30.a līdz 31.janvārim avārijas bedres saremontētas 190 kvadrātmetru platībā. Ziemas periodā remonts tiek veikts tikai avārijas bedrēm, kas apdraud satiksmes drošību. Tādējādi ziemā veiktie darbi negarantē ilglaicīgu remonta noturību. Iestājoties siltākam laikam, plānots veikt visaptverošu bedru remontu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 30.janvārī departaments bedru dēļ nolēma samazināt braukšanas ātrumu uz Salu tilta estakādes pār Bieķengrāvi.

Salu tilta renovāciju plānots sākt 2014. un 2015.gada būvdarbu sezonā. Līdz rekonstrukcijas sākšanai departaments veiks atsevišķu bīstamu bojājumu remontu.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+