×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

“Bee Gees” dziedātājs Robins Gibs ir komā

gibs_robins

Leģendārās britu grupas “Bee Gees” dziedātājs Robins Gibs kopš piektdienas ieslīdzis komā. “Diemžēl ziņas, ka Robins saslimis ar plaušu karsoni un atrodas komā, ir patiesas. Mēs visi ceram un lūdzamies, lai viņš izdzīvo,” teikts īsā paziņojumā mājaslapā “RobinGibb.com”.

62 gadus vecais dziedātājs ir komā kopš piektdienas, un ārsti baidās, ka mūziķis varētu izdzīvot vairs tikai dažas dienas, ziņo britu laikraksts “Daily Mail”. Gibs cīnās ar plaušu karsoni, kā arī ilgstošām veselības problēmām.

2010.gadā pēc operācijas viņam diagnosticēja resnās zarnas vēzi. Vēlāk audzējs izplatījās līdz vīrieša aknām, taču to izdevās uzveikt.

Gibs pēdējā laikā piedzīvoja vairākas operācijas un ārstēšanu, turklāt ārzemju medijos parādījusies informācija par jaunu audzēju.

Mūziķa sieva Dvaina, viņa bērni un brālis Berijs, kurš arī bija “Bee Gees” dalībnieks, skaita lūgšanas pie Giba gultas privātā slimnīcā Čelsijā, Londonas rietumos.

Mūziķa 29 gadus vecais dēls Robins Džons sacīja, ka darītu “visu”, lai tēvs pilnīgi atveseļotos. “Mans tēvs pieredzēja ļoti smagu izveseļošanos no vēža,” viņš teica. “Kad atbrīvojas no vēža, var rasties daudzas perifēras problēmas. Tas ir ļoti skumji.”

2003.gadā Giba dvīņubrālis Moriss 53 gadu vecumā nomira zarnu sapīšanās dēļ.

Pēdējo divu gadu laikā mūziķis veselības stāvokļa dēļ atcēlis vairākas uzstāšanās, kā arī vairākkārt ārstējies slimnīcā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+