Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
22. oktobris, 2015
Drukāt

Bēgļi un cieņa (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Amatpersonu spriestais, cik lieliem jābūt pabalstiem bēgļiem, mudinājis “LA” lasītāju Rūdolfu K. atsūtīt iekšlietu ministram adresētu repliku: “Man būtu jautājums Kozlovska kungam: vai atzinums, ka pie mazāka pabalsta patvēruma meklētāji ies zagt, nav mudinājums to darīt Latvijas pilsoņiem, kuru ienākumi ir mazāki par bēgļu pabalstiem?”

Gunārs Ziemelis sašutis par “grābstīšanos ap Pieminekli”, kā viņš nosauc “Vienotības” reklāmu, kurā Brīvības pieminekļa zvaigznes tiek saistītas ar atbildību, līdzcietību un godu.

Rīdziniekam B. Kazākam patikusi 16. oktobra “LA” pie Egila Līcīša reportāžas “Latvijas Islāma republika – tā nav utopija” publicētā fotogrāfija. Tajā redzams, ka Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas deputāti Latvijas Islāma kultūras centrā sēž uz paklāja. Lasītājs domā, ka vismaz sievietei būtu bijis jāpiedāvā krēsls… Par to, kāpēc deputāti Islāma centrā ievēroja šīs kultūras tradīcijas, zvanot redakcijai, izteikušies arī citi “LA” lasītāji. “Ja latvietis vai kāds cits aizbrauc uz citu valsti, tad pienākas ievērot tās valsts paražas, bet mums savā valstī tās nav jāievēro,” sprieda ventspilnieks 
A. Auziņš.

Mūsu ilggadējais lasītājs tūjenieks Pēteris Daugins raksta, ka “Latvijas Avīzi” arvien pasūta vairākiem mēnešiem. Taču 1. oktobrī attapies, ka piemirsis atjaunot abonementu pēdējam ceturksnim, tāpēc – pastkastīte tukša: “Ko darīt? Liepupes pastā nopirkt nevar, pasts nepasūta liekas avīzes. Vērsos “LA” lasītāju servisā ar lūgumu palīdzēt. Tur saņēmu sirsnīgu attieksmi, atsaucību un operatīvu rīcību. Dažu dienu laikā saņēmu rēķinu (kuru nekavējoties apmaksāju), kā arī iztrūkstošos laikrakstus savā pasta kastītē. Esmu pateicīgs An­drim Tiļļam par sapratni un laipno apkalpošanu.

“Latvijas Avīze” ir tautā iecienīta, ilgdzīvotāja, ar plašām attīstības iespējām.”

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. … Sadiem, LR deputatiem, ir japamet viniem dotas siltas vietinas …. !!!

  … Vislielaka padeviba … !

 2. Fotogrāfijā redzu pilnīgu nulli, pat caurumu Latvijas politiskajā sistēmā. Laikam kaut kas ar redzi, atkal acis sūrst…

 3. Cilvēki liekās ir Marsa nokrituši un nav pamanijuši ka jau 25 gadus paši nepārtraukti vēl par pārkapitalizejušiem kompartijas un komjaunatnes bosiem,kuri pat sociālismu nevareja uzcelt,bet tagad ņemas ceļot kapitālismu pēc Kremļa piegrieznem un nemaz nedoma par rietumu attīstīto valstu paraugiem.

 4. KAUNS viņiem NEVIENAM sen NAV!!! Ja Kozlovskis apgalvo, ka imigrantiem lielāki pabalsti jāmaksā lai NEZAGTU, tad premjeres “spārnotais” izteikums ir CILVĒKA GODA UN CIEŅAS aizskārums LATVIJĀ: BĒGĻA PABALSTAM JĀBŪT VIRS IZTIKAS MINIMUMA, LAI “CILVĒKI VARĒTU DZĪVOT”……………Nu ir PILNĪGI SKAIDRS, ka MĒS LATVIJĀ viņas, pārējo partiju un Saeimas skatījumā NEESAM cilvēki!?! Visu laiku nevarēju saprast ELEMENTĀRU REALITĀTI: KĀPĒC MUMS TIK ZEMA SAMAKSA PAR DARBU, PENSIJAS ZEM IZTIKAS MINIMUMA, VESELĪBAS APRŪPE tuvojas “0”, bet izlasot valdības vadītājas spārnoto atzinumu, VISS PALIKA SKAIDRS!!! Te ir arī atbilde, kāpēc mūsējie šeit nav vajadzīgi kā darba spēks!?? Te ir atbilde ari Dombrovska attieksmei pret emigrāciju, jo tieši viņa valdīšanas laikā aizbrauca tie tūkstoši….Nekaunīgie “Vienotības” meļi un meles ir JĀPADZEN KĀ TRAKI SUŅI BEZ ŽĒLASTĪBAS!!!

 5. kāpēc tāds “politiķis”, kas tik nekaunīgi paziņo, ka nelegāliem imigrantiem jāmaksā lieli pabalsti, lai šie nezagtu, vēl nav atkāpies? kāpēc man pa savu nodokļu naudu jāuztur tādi ciniski muldoņas? un šis jau nav vienīgais tāds! pirms kāda laika portālos bijas raksts, ka nevar jau zināt, vai bēgļi gribēs strādāt mūsu sliktajās darba vietās par mūsu sliktajām algām. tātad vietējiem ir jāstrādā Maximas kasēs par minimālo algu, bet šiem, lūk, viss pienākas par velti? tātad pensionāri 20 gadus var iztikt ar EUR 100 mēnesī, bet nelegāliem imigrantiem vajag 16 miljonus eiro??? latviešu bērnu pabalst ir 8 eiro, bet imigrantu izdzimteņiem nedrīkstēs būt mazāks par 67 eiro?

 6. Visas šis pārdomas vēlreiz apliecina par politiķu cinisko rīcību pret pašu tautu.
  Par citu zemju tradīcijām arī taisnība. Mēs uz pasaules fona izskatāmies LĪDĒJI, visām kultūrām izdabātāji bez mazākās cieņas pret savu kultūru.
  Secinājums: politiķi BEZMUGURKAULNIEKI, IZTAPOŅAS PAR 150%.
  KAUNS!

Anna Žīgure: Kapu lieta. Latviju padara par apsmieklu (137)Latviju padara par apsmieklu, apspriežot un izmeklējot, kā bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie kapavietas.
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Trojas zebra

Latvijas Televīzija pārtraukusi demonstrēt neatkarīgā producenta SIA “Zebra TV” satiksmes drošības tematikai veltīto raidījumu “Zebra” pēc tam, kad atklājies, ka raidījumā neatļauti izvietota Rīgas domes reklāma. Jau agrāk “Zebra” bija veidojusi īpašu raidījumu, lai slavinātu Rīgas domes iecerēto tramvaja līniju Skanstes rajonā, tautā dēvētu par “kapu tramvaju”, bet aizvadītās nedēļas raidījumā tika demonstrēts, cik varonīgi ar sniegu Rīgas ielās cīnās Rīgas mērs Nils Ušakovs un Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Lasītāju aptauja
Kur esat guvis informāciju par 1991. gada janvāra barikādēm?
Draugiem Facebook Twitter Google+