×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
27. februāris, 2018
Drukāt

Egils Līcītis: Loskutovs un Judins nezaudē orientāciju (17)

Foto - LETA, kolāža - la.lvFoto - LETA, kolāža - la.lv

Tas bija aizkustinošs, neaizmirstams skats, kad priekšsēdētājs Hosams un vēl 10 tūkstoš brāļu un māsu iekš “Vienotības” sagaidīja atgriežamies pazudušos dēlus Alekseju Loskutovu un Andreju Judinu dzimtās partijas klēpī. Abu Meri noskūpstīja izglābtos draugus uz pieres, vecajam arābam pār vaigu ritēja asaras, bet pārējie bija gatavi darīt visu nelaimīgo krievu labā, kuri pavadījuši 150 dienas drausmīgos ap-stākļos liberastu tirānijā. Kaut pa rokai būtu gadījies gleznotājs, kas ar maģisku otu iemūžina elēģisko peizāžu, mālējot šķīstu cietēju sejas.

Tikām “Kustības Par” bāzē femīnas ieberzēja vadoņa Pavļuta deniņus ar etiķi. Radikālākā jaunatne plandīja flagas ar varavīksnes emblēmu un sauca – ejiet vien, ejiet, vecie egoisti un homofobi! Etiķī samitrinātais līderis atkrita krēslā un vaidēja – mans uzņēmums iet bojā! Esmu aizmukušo jūdasu nodots!

Vēlāk izplatījās vēsts par līdz Iecavai bēgšus prom aizbēgušo ķenguru, taču tā izrādījās viltus ziņa. Somainais nebija saistīts ar “Par”.

Kā Loskutovs ar Judinu nākuši pie prāta un pieņēmuši vīrišķīgo lēmumu doties atpakaļ zaļā paēnā pie skaidriem avotiem? Pirms 23. februāra vīriešu dienas krievi divatā iebuhāja šņabi un noraudāja uz otra pleca, ka izjūt trauksmainas bažas zaudēt pašu dārgāko – tradicionālo orientāciju. Cik neizturami kļuvis vairīties no partijas aktīvo un pasīvo sekcijas bumbulīšu ielūgumiem kopā apmeklēt gejklubus un izveidot viena dzimuma pāri. Kā pēdējais piliens bija rīkojums bikšaiņiem uz kustības valdes sēdēm ierasties sieviešu drānās un obligatoriski rakstīt publiskai nolasīšanai referātus “Kad Aļoša kļuva par Aļonušku”. Kas sekotu tālāk – piespiedu dzimummaiņa, transgenderizācija, biseksuālisms?

Tikai “Vienotības” vadītājs Ašeradens “Par” darbiniekus, progresīvās Sorosa mācības glabātājus reklamē kā “Eiropas nākotnes politiķus”. Nacionālkonservatīvāk noskaņotiem ļaudīm šī kustība liekas infekcija, ultraradikāla un kosmopolītiska mēra paveids, no kura jāturas pa gabalu un kas nestrādās latviešu tautas interesēs, kas ir no svara Aleksejam un Andrejam.

Tāpēc viņiem tālākais ceļojums ar 1 procenta vēlētāju atbalstīto “Par” likās neērts un apgrūtinošs, it īpaši, ja rudenī gribi atkal tikt Saeimā. No deputātu nokratītās pagātnes palikušas vien bijušo domubiedru dāvātās labākas drēbes Judina un Loskutova garderobē – ādas bikses, rozā blūzītes, striķenes. Arī jaunajā “spēkā” ievilinātiem lēnas domāšanas profesoriem jāapsver, vai prātīgākais nav piesist pēdu no “Par”, kamēr nav par vēlu.

Neslēpšu, paredzot notikumu attīstību, Ļošam sūtīju īsziņas ar nošaušanas draudiem neieķerties Viņķelei brunčos un nepamest “Vienotību”. Toreiz neklausīja. Bet tāda ir vājā dzimuma Pēra Ginta asiņu iedaba – meklēt un tiekties pēc harmonijas un ideālā. Jāpiekrīt, nav necik labi pieaugušiem, saprātīgiem, juridiski izglītotiem vīriešiem šlenderēt pa partijām un nesaprast, ka Ilze nespēs viņus darīt laimīgus. Vai abus mācītos kungus mātes partija sodīs par sānceļiem? Dakteris Hosams saka – pa labi ir akniņa. Pa kreisi liesa. Smēres pret sasitumiem uz sāpošās vietas uzreiz nav jāziež. Papriekšu ar ledusaukstiem apliekamiem, pēc tam sildošām kompresēm. Tad vainas izpirkšanai – norīkojums labošanas darbos.

Atzīmēsim pozitīvo. Judina un Loskutova laišanās lapās no zilgani tonētās partijas ir filantropiska rīcība, jo novērsīs vēl 50 indivīdu samaitāšanu, kuri citādi ļautos iežauties sorosītu migā, un novedīs Pavļuta – Viņķeles organizāciju drupās šīgada laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Ha ha, labs raksts

 3. Līcīša stilā, taču dīvaina tā staigāšana…

 4. Sen nebiju lasījis LA rakstus, nožēloju, ka ienācu. Dikti prasti Līcītis uzrakstījis, brīnos, ka LA tādu publicē.

 5. Saša un Andža — man viss stāv vaļā !

 6. Par Loskutovu nerunājot, Judinu pat Sudraba neņem “pa pilnu”. Partijā ” Par” nespīd iespēja iezīmēties pat vēlēšanu listes astē. Vienotības biedru skaits sarūk, un ja listē esi trešais no galvas vismaz cerība (kura mirstot pēdējā) tikt pie “silītes”. Vēlēšanas rudenī pēc kura nāk ziema….

 7. Par Egīlu Līcīti biju labākās domās—ļoti ļoti prasti uzrakstīts ! Es kaunos !

 8. Divas nevajadzīgas pendeles!
  Kāds ir piedāvājums – mēs strādāsim rīt? Kāpēc nav padarīts nekas līdz šim?
  Tā sanāca. Mums viss traucē.

 9. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  laikam tika aicināti uz geju klubu – attapās, ka tā partija, kurā tas ir obligāti?

 10. ””Loskutovs un Judins nezaudē orientāciju ””Joprojām nav pederasti…

 11. Cik prasti, žurnaļuga līcīti!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+