×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Bēgļu bērnu uzņemšana latviešu ģimenēs būtu risinājums migrantu krīzei, uzskata Taivāns (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Leons Taivāns

Strādājošs modelis migrantu krīzes risināšanai būtu bēgļu bērnu uzņemšana latviešu ģimenēs. Savukārt īstās problēmas sāksies, kad Latvijā masveidā parādīsies bēgļu sievietes, jo tieši viņas ir katra geto kodolā kultūras īpatnību dēļ, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Universitātes profesors Leons Taivāns.

Profesors Eiropas bēgļu krīzi skaidro krietni plašāk – kā civilizāciju sadursmi, kuras pamatā ir Tuvo Austrumu iedzīvotāju bezizeja mijiedarbībā ar Eiropas vājumu. “Vienīgais risinājums bēgļiem ir emigrēt, bet emigrēt atkal nav kur. Ja virzīties gar Indijas okeāna krastu Indijas virzienā – tur ir vēl sliktāk; ja virzīties Āfrikas virzienā, uz dienvidiem no Sahāras tuksneša – tur ir liels iedzīvotāju pieaugums, lielāks nekā Tuvajos Austrumos. Vienīgais virziens bēgļiem ir Eiropa,” saka Taivāns.

“Strādājošs modelis būtu uzņemt bāreņus – bet nevis bērnunamos, bet ģimenēs. Mums tagad ir datu aizsardzības sistēma, kas neļauj sociālajos tīklos izsludināt, ka ir kāds konkrēts bērns un ka viņam vajadzīgi vecāki. Krievijā, piemēram, tā dara – arī televīzijā, pie mums to nedrīkst dīvainu iemeslu dēļ. Es domāju, ka tā ir latviešu grābstīšanās ap likuma burtu,” uzskata Taivāns.

Kā var spriest no vēstures – tiklīdz parādās sievietes, veidojas geto, noslēgtas kopienas, kur neviens cits degunu bāzt nedrīkst. “Vietējie vīrieši nedrīkst pretendēt uz arābu sievietēm. [..] Draud izrēķināšanās ar potenciālo līgavaini,” saka profesors.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Nedomāju, ka mums būu jārūpējās par migrantiem…LABĀK PIEVĒRSĪSIMIES SAVAI TAUTAI UN ATBALSTĪSIM TO. RADĪSIM JAUNAS DARBA VIETAS, PALIELINĀSIM ALGAS, NEVIS MINISTRIEM UN SAEIMAS DEPUTĀTIEM, BET STRĀDĀJOŠIEM DARBA RŪĶIEM…. tad būs arī atdeve, nevis apelēt ar kaut kādu ekonomisko bēgļu atbalstīšanu…………

 2. Profesora kungs, vai nebūtu laiks iet pensijā un beigt pārējos smīdināt ar saviem prātojumiem.

 3. Strādājošs modelis migrantu krīzes risināšanai būtu bēgļu
  nometņu celšana Āfrikā !
  Tiešām: Katrs jaunākais profesora raksts ir šokējošāks
  par iepriekšējo.

 4. Kaut viens iemesls, kādēļ man vajadzētu savās mājās pieņemt bēgļus? Viens iemesls?! Lai visu dzīvokli nolaistu līdz kliņķim īsā laikā un pati slīktu mēslos un smirdoņā? Vai lai iemācītu musulmaņus ēst cūkgaļu, bet kuras mana latvieša ēdienkarte nav iedomājama?

 5. ..tiem bērniem ir arī vecāki, un tu nekad nevari zināt, kas viņos pēc tādas “atsavināšanas” ar laiku modīsies, kura paslēpta aiz labprātīgi piespiedu kārtā ģenerēta vārda “integrācija”

 6. Nepiekrītu Teivānam. Latvijas vīrieši izvēlēsies tieši imigrantu sievietes, jo tās nav emancipētas. Geto neveidosies, jo Latvijā imigrantu vīriešu būs maz, te nav darba un pabalsti ir mazi. Daudzi latviešu vīrieši pāries islama ticībā.

 7. Taivan ko tu te murmulo,tak panem sava buda beglu gimnei,tad redzesi kada bus jauka dzivosana!Es nekada gadjuma negribetu nemt sos ciagnu bandu dzivot,jau paskatos uz vinu adas paliek neomuligi!Taivan,tev laikam pratins brauc uz visam pusem!

 8. musulmanu sievietes un meitenes ir loti nejaukas….ir nacies dzivot kaiminos un patiesiba nav taa glaimojoshaakaa.

 9. Lai parāda piemēru! Paņem savā ģimenē!

 10. Profespora kg kādu daudzumu kungs uzņems savas mājās ….
  Rādiet priekšzīmi citiem, un kādu duci pieņemiet savā ģimenē…

 11. Katrs jaunākais profesora raksts ir šokējošāks par iepriekšējo.
  Profesors neko nav dzirdējis ģimeņu apvienošanos un uzņemot bērnu, kura vecāki ir gājuši bojā tāpat nāktos uzņemt viņa radus, kuri pretendētu kļūt par likumīgo aizbildni!

Draugiem Facebook Twitter Google+