Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. septembris, 2015
Drukāt

Bēgļu jautājums neietekmē NATO 5. panta saistības (2)

Foto - LETAFoto - LETA

NATO spēku Eiropā komandiera vietnieks ģenerālis Adrians Bredšovs

NATO spēku Eiropā komandiera vietnieks ģenerālis Adrians Bredšovs paudis pārsteigumu par atsevišķu Latvijas politiķu paustajām bažām, ka bēgļu neuzņemšanas gadījumā Latvija atsevišķos gadījumos var zaudēt NATO atbalstu.

Vaicāts par Latvijas politiķu paustajām bažām un Ārlietu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu “Par iespējamām sekām, ja Latvija neatbalsta patvēruma meklētāju uzņemšanu”, Bredšovs atzina, ka neredz nekādus soļus no NATO puses, kas varētu negatīvi ietekmēt kādas dalībvalsts drošību vai atbalstu atsevišķos jautājumos. Vaicāts, vai bēgļu neuzņemšanas gadījumā NATO 5. pants, kurš, pēc vairāku NATO amatpersonu vairākkārt paustā, ir “akmenī cirsts”, tiešām var “saļodzīties”, ģenerālis atzina, ka ir pārsteigts, ka kādam šāda doma vispār ir ienākusi prātā. “Valstis piekrīt un nepiekrīt dažādos politiskos jautājumos, taču drošība, tostarp kolektīvā, stāv pāri visam. NATO 5. pantam nav nekādu apdraudējumu, mēs esam akmenscieti šajā jautājumā,” viņš uzsvēra.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tas nozīmē, ka Rinkēvičs melojis kā “papa-karla”, nu kā lai tic politiķiem, tāpēc mēs esam tur kur esam

  2. UN KĀPĒC TAD NU JŪS – DRAUDĒTĀJI UN SLEPENIE HIBRĪDKAROTĀJI (!) – TAGAD KLUSĒJIET…? PILSOŅI GAIDA PASKAIDROJUMU!
    KĀPĒC lATVIJAS ām “LEJ ŪDENI UZ PUTINA PROPAGANDAS DZIRNAVĀM”?

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+