×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Bēgļu krīze var novest pie militāra konflikta (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele pirmdien paudusi bažas, ka robežu slēgšana Eiropā var izraisīt konfliktu Balkānos.
Uzstājoties ar runu konferencē Darmštatē, Merkele sacīja, ka gadījumā, ja Vācija slēgtu savu robežu ar Austriju, tas varētu novest pie militāra konflikta, ziņo žurnāls “Der Spiegel”.

Kanclere norādīja, ka Ungārijas uzceltais žogs uz robežas ar Serbiju un Horvātiju šķeļot Balkānu reģiona valstis, no kurām daudzas 20.gadsimta pēdējā desmitgadē pieredzēja asiņainus pilsoņkarus.
Merkele uzsvēra, ka nevēlas vēlreiz pieredzēt militāru konfliktu šajā reģionā, piebilstot, ka vardarbībai raksturīgi saasināties daudz ātrāk, nekā domāts.

Kanclere norādīja, ka spriedzes palielināšanās starp Balkānu valstīm pamudinājusi viņu sasaukt konferenci, lai apspriestu bēgļu un nelegālo imigrantu maršrutus šajā reģionā.

Merkele pauda bažas, ka gadījumā, ja Vācija slēgtu savas robežas, šīs valstis varētu rīkoties līdzīgi, un piebilda, ka Vācijas atbildība ir atrast tādu risinājumu šai problēmai, kas veicina solidaritāti, nevis šķelšanos.
“Es esmu visai pārliecināta, ka mēs spējam to sasniegt,” uzsvēra Merkele.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. kadi 10 melnie panemt sho debiliki prieksaa,lai vinai paarietu velmi list dirsaa muslikiem.

 2. ir galvenaa Rotshildu velmju izpilditaja.Maukai nav kauna veel runaat.Vijna ir galvena ar Obamchiku,ka melnie klist pa pasauliti.Sucharka teelo “sveeto” Vai,manu vai,kas tagad bus.Sudu spaini galva uzmaukt un cietuma iebazt,ka salaida eiropa musliku slepkavas!

 3. Pagājušreiz, kad Merkele bij pārliecināta bij kad viņa ar lielu patosu aģitēja par lielu imigrantu masu uzņemšanu un tās svētīgo lomu.
  “Es nekad vēl neesmu bijusi vairāk pārliecināta kā tagad” viņa patētiski sauca no tribīnes uzrunā tautai.
  Pēd 2-3 medēļām viņa atkāpās no šīs pārliecības.
  Jau toreiz teicu “ja saka tādus vārdus, tie jāpasa sekojoši: “Man vēl nekad nav bijušas tik lielas šausmas un tik pilnas bikses”

 4. karš Balkānos būs tikai sīkums, salīdzinot ar globālo katastrofu, kas sāksies, kad kalifs dos pavēli uzbrukt visai Eiropai! Tad gan būs karš…

 5. Nu tad beidzot… pieleca tai Merkelei, ka ziepes būs…

 6. …dzīvojam trešajā reihā…ar fīrerieni Merkeli? slēpti draudi Hitlera stilā????????????

 7. Kurš tad sapņoja par darbaspēka pieplūdumu un aicināja- Willkommen! Pati tagad nezin ko darīt ar to melno masu, aiz kuras paliek sūdu kaudzes!

 8. … Ieteicu, Merkelei, atri pazinot, ka migrantu uzturesanas ES ir domata tikai uz laiku, un ne jau ilgak … ka tas pienemts sodien … un ne domat par kadu brunotu darbibu … !

Draugiem Facebook Twitter Google+