×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
14. jūnijs, 2017
Drukāt

Bēgļu pabalstiem atvēlēs papildu 312 156 eiro (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien atbalstīja priekšlikumu pārdalīt bēgļu pabalstiem 312 156 eiro.

Summa tiks pārdalīta no Iekšlietu ministrijas 2017.gada budžeta programmas “Pilsonības un migrācijas lietu pārvade” uz divām Labklājības ministrijas programmām.

Kā ziņo aģentūra LETA, 230 256 eiro tiks pārdalīti uz jaunizveidoto budžeta programmu bēgļu pabalstiem, bet 81 900 eiro tiks piešķirti Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai par izmaiņu veikšanu pabalstu programmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 1000 latviešu ģimenēm tā būtu nauda, lai 1.septembrī bērnu palaistu uz skolu. Tai vietā 17 gadīgajam Azizam no 16 gadus jau demokrātiskās Afganistānas jau 6. gadu mācīs pazīt burtus- nav zināms – latīņu vai arābu.

  2. Godmaņmamma lai sametas ar saviem Vienotības kūrētājiem un maksā no savas kabatas . Budžeta nauda paredzēta budžeta maksātājiem- t.sk., ģimenēm ar bērniem. Bēgļus lai baro Eiropa (vismaz sākumā tā Straujuma no Vienotības teica, ka naudu došot misitskā Eiropa, mums tikai tos jāizmitina). Tagad izrādās, ka pašiem jāuzņem, pašiem jāfinansē un drīz jau sagaidīsim tādas pašas nekārtības, kā Anglijā, Vācijā, Francija. Mums to vajag?

Draugiem Facebook Twitter Google+