×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Bēgļu pasaciņas idiotiem. Nikns itāļu policistu viedoklis, pausts latviešu ziņkārīgajam pie Vidusjūras (67)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule, palmas un ūdens puteklīši virs paisuma viļņu galotnēm viesa mieru un apceri… Ar šendija krūku rokās es manevrēju pārbāztā pludmales bārā un nepamanīju ejā izstieptas kājas. Smiltis kāri aprija vismaz pusi mana dzēriena, bet kāju īpašnieks un viņa draugs sāka nevaldāmi smieties. Man pierē iemetās krunka a la eastern Europe, bet abi itāļi momentā novērsa asumus un uzsauca jaunu kausu, joprojām rēkdami. Arī pašam sanāca smiekli un, apsēdies līdzās, uzjautāju, vai ragazzi viss kārtībā ar galvām. Uz ko abi uzrunātie atbildēja, ka neesot gan un tieši tāpēc arī esot atpūtā. Cilvēki, kas klaji atzīst, ka nav adekvāti, man kļuva interesanti, tāpēc apvaicājos, kāpēc viņi nav atlaisti no darba.

Vārdu pa vārdam, un es konstatēju, ka man darīšana ar Itālijas dienvidu policijas izmeklētājiem no īpašas nodaļas, kas nodarbojas ar migrantu izdarītu noziegumu izmeklēšanu. Valerio un Klaudio runāja izcilā (itāļiem) angļu valodā, dienests prasot arābu, franču un arī puštu valodas.

No šendija pārgājām uz alu un sapratu, ka te ātri nekas nebūs, jo itāļu sirdis bija pilnas. Abi “kruķi” bija tuvu pensijas gadiem, simpatizēja “Destrai” (galēji labējiem) un ar nepacietību gaidīja atvaļināšanos, lai beidzot sāktu nodarboties ar politiku. Pēc stundu trīs ilgām sarunām un daudz alus man kļuva skaidra viņu neirotiskā uzvedība un ar viņu stāsta kolorītākajām epizodēm labprāt padalīšos.

2015. gads, pavasaris. “Bēglis” no Eritrejas ielien itāļu pensionāru mājā, nogalina penšus, paņem 20 eiras un mobilo telefonu. Tad, kad mēs viņam uzvilkām dūnu jaku un palūdzām dežurantus viņu atskaldīt, 10 minūšu laikā viņš atzinās, ka nogalinājis večukus tāpēc, ka tie klieguši un viņa ciematā zagļus naktī parasti nositot. Viņš sabijies no kliedzieniem un esot bijis spiests viņus nogalināt, lai tie nepamodinātu kaimiņus, kas savukārt varētu nogalināt viņu.

Somālijas “bēgļi” nosmacē ar segām Irākas kristiešu ģimeni, lai atņemtu visus samērā turīgās ģimenes ienākumus. Notverti taisnojās, ka tie taču ir neticīgie un kāpēc tāda nervoza reakcija, jo nekas taču nav noticis. Vainīgie pēc mēneša tiek atbrīvoti un pazūd nezināmā virzienā.

Pēc desmitā tāda stāstiņa nākas uzjautāt, kāpēc viņi nelieto vārdu “bēgļi”, uz ko atkal nākas dzirdēt histēriskus smieklus un apziņu paplašinošus ģeogrāfiskus ekskursus. Valerio saņemas un testē manas vēstures zināšanas – kad tad pēdējo reizi bijis karš Sudānā, Eritrejā, Somālijā, Sjeraleonē un Kosovā?

“Bēgļu nav… Ir pasaciņas medijiem un idiotiem. Visā tajā kanalizācijā, kas gāžas iekšā Itālijā, bēgļu ir 2-3%. Kas ir pārējie? Atbildu skaidri, jo esmu bijis šajās vietās – nometnēs Jordānijā, Libānā, Turcijā un pašā Sīrijā, kur ir ļoti daudz drošu vietu. Bagātās sunnītu valstis ar viņu sūda šeihiem nav pieņēmuši pat vienu bēgli… Tāpēc , ka viņi ir gudri, ha ha ha. Viņi zina, ka afrikāņi gadsimtiem ir miruši kā mušas un viņu dzīvi neuzlabot. Toties dzīvi Vācijā sabojāt viņi var ar garantiju un jukusī mātīte (sorry, frau Merkel) tieši ar to nodarbojas.”

Uz maniem iebildumiem par procesa spontanitāti šoreiz jau smejas abi histēriķi. Jā, jā pilnīgi nevadāms un neapturams process. It īpaši, ja grieķu ostā turku robežkutera apsardzībā ierodas regulārās satiksmes prāmis ar 2000 migrantiem uz borta. Lībijas ostās manījām labi koptus ļaudis no starptautiskām humanitārajām organizācijām, ha ha ha, jūs zināt, kam tās organizācijas. Mūs sūtīja izpētīt, kā varētu novērst plūsmu jau saknē… Šie jaukie ļaudis tur dala bukletiņus pat suahili valodā, tur var izlasīt, ar ko atšķiras Vācijas sociālā sistēma no Zviedrijā spēkā esošās un kādas ir bēgļu tiesības Norvēģijā. Un vēl aiz šiem jaukajiem ļaudīm ir mazāk jauki un bruņoti ļaudis, kas savā starpā runā turku valodā, tāpēc nācās tīt makšķeres, kamēr āda vesela, ha ha ha…

Kā vēlāk dzirdējām pratināšanās, pat uz viņu kuģiem ceļojuma laikā ir informators, kas stāsta, cik ļoti viņus gaida Eiropā un cik tur laba dzīve bez darba.

Uz manu jautājumu par darbaspēka nepieciešamību Vācijā saņemu kārtējo cinisko atbildi un smieklus.
“Ja frau Merkel piedāvātu letoņiem tos pašus noteikumus, ko bēgļiem, tad jūsu atlikušais pusmiljons momentā pārceltos uz Vāciju, trīs mēnešos iemācītos valodu un sāktu strādāt, apejot kursus, kuros māca staigāt uz divkājām un trāpīt podā, ha ha ha.”

Viņi nestrādās…Varbūt viņu bērni? Bet tad jau būs daudz par vēlu… Par ko mēs runājam, ja Oslo ziemeļu daļā darbojas šariata tiesas?

Kā varētu palīdzēt “Frontex”? Valerio seja izplūst platā smaidā. “Protams, ka Frontex palīdzēs. Vismaz 200 ierēdņu tiks pie skaistām savrupmājām, jo Eiropas nodokļu maksātāji sametīs kolekti. Nav skaidrs, kas palīdzēs grieķu arhipelāgu viesnīcniekiem, kuru bizness ir iznīcināts uz gadiem un kuri ir gatavi ķerties pie ieročiem. “Frontex” ir netīra afēra ar mērķi bezjēdzīgi dublēt robežsardzi, kuru šobrīd faktiski komandē ārpusvalstu struktūras. Tās, kas dod komandas Briselei. Sauciet tos par globālistiem, būs precīzāk. Tie ir tie, kas pērk žurnālistus un Itālijas parlamenta deputātus uz svara, ha ha ha..Un tavā Letonijā viņi pērk pat prezidentus, kas jums tur ir… Cilts vecākie..? Ha ha ha

Painteresējos par to, kādu iespaidu uz vispārējo situāciju atstājusi tik lielu cilvēku masu kustība, kas
labvēlīga narkotiku pārvadātājiem, un itāļi atkal pārsteidz.

“Izmaiņu nav, jebkurš labi sakārtots bizness ir stabils. Joprojām ķeram pušerus (pārvadātājus), bet lielās partijas slīd garām. Amerikāņu protektorātā Kosovā “dzen” amfetamīnus Eiropai, Afganistānā tradicionāli audzē opija magones. NATO karavīri pieved puštuniem mēslojumu… Viss ir specdienestu kontrolē jau no Vjetnamas kara laikiem. No kurienes tad tiem velniem šitās naudas zinātnei un bruņojumam? Vienīgais drauds biznesam ir izmaiņas trendā, kurš vairs grib durties ar heroīnu? Tas ir vecmodīgi! Bet arī no amfetamīniem saiet sviestā tikpat ātri, ha ha ha… esi mēģinājis?”

“Ja godīgi, bail par bērniem… Neredzu nekādu nākotni Itālijai. Sankcijas gada laikā nokāvušas vidējo biznesu, tīņi drīz sāks svilināt riepas un prasīt duči, ha ha ha. Un tas būs taisnīgi, un mēs būsim ar viņiem.

Parlamentārā iekārta ir novedusi visu pie kraha, šis parlaments nevienu nepārstāv, Brisele komandē un Itālija cērt sev kājas. Tas, ka labējie nāks pie varas, ir nenovēršami, bet vai viņi spēs ko mainīt, ja netiks ieviesta tieša tautvaldība?”

Uz manu jautājumu, ko tad īsti darīt, abi smējēji apklusa pārdomās. Saule bija zenītā, iestājās bēgums, atsedzot simtiem metru baltas pludmales un sāka gribēties voblu – tā bija zīme, ka alus ir gana.

Klaudio paurbinājās smiltīs un beidzot sāka runāt nopietni. “Ir laiks visu ņemt savās rokās, Brisele nepadomās par itāļiem, ja reiz nespēj padomāt par beļģiem. Galu galā, Itālijai ir flote, kas spēj aizsargāt robežas. Tikai Itālijai nevajag Šengenu, bet gan savas robežas. Pirms 40 gadiem itāļu robežsargi gremdēja afrikāņu laivas un tāpēc neviens nefantazēja par invāzijām, arī Kadafi darīja to pašu. Itālija ir itāļiem, nevis afrikāņiem.

Itālijai atkal vajag savu valūtu ar regulējamu kursu, Itālijai ir savas robežas, kas jāatjauno. Itālijai nevajag ne ES, ne NATO, jo mūs neviens neapdraud. Mēs varam būt bagāti pēc gada neatkarības – vai mūžīgi Briseles parādnieki, ja nekas nemainās. Ha ha ha, kad es saku – Brisele – tu taču saproti, kas tie ir, vai ne?
Ciao, lettoni, laimīgu palikšanu. Mūsu atvaļinājums beidzas, mēs dodamies atpakaļ uz savu zoo… Bet , tici, vienu dienu tas beigsies… Cilvēkiem laiks nākt pie prāta. Nelasi avīzes, iedzer alu! Ha ha ha…

PS. Viņi man neiedeva savu e-pastu (Kur vēl es dabūšu tik informētus pudeles brāļus?!)

Kārlis Liepnieks, Azoru salas, 2016

Pievienot komentāru

Komentāri (67)

 1. Varéji itàĺu ragazzi pastàstīt par uzsaukumu latvießiem pieñemt savàs màjàs,,viesģimenes,, no ,,patvéruma meklétàju,,aprindàm. Būtu vel kàrtīgàk izsméjußies 🙁 🙁

 2. cik labi ka paspēju apceļot un apskatīt lielu daļu Eiropas pirms sākās viss šitas zģec… Žēl vienīgi par to otru pusi. Šeit es protams domāju rietum-Eiropu.

 3. Izbaudiiju! 🙂 patika.
  Kaarlis Liepniex lielisku raxtu uzraxtiijis! un jau pagaashgad! kur tas laix…skrien.

 4. AIZBRAUCIET uz Eiropu kada celojuma, un nebus jalasa komentaros visadus lib.glob hipiju komentarus.

 5. Labs stāstiņš, tikai āža kāja izlīda teikumā : ” Sankcijas gada laikā nokāvušas vidējo biznesu,” , kas stipri atgaādina krievu izplatītos tekstiņus. Sankcijas ir nokāvošas biznesu tiem ar divām kreisajām rokām, pārējie jau sen vairāk vai mazāk veiksmīgi ir atraduši citus noieta tirgus

 6. :)))) Smieklīgs jau ļoti. Īpaši, kur itāļu poliči, smiltīs gulšņājot, alu sūkdami, piemin latviešu skaitu. :))) Maz ticams, ka viņi zina, kur tāda Lettonija atrodas.
  Autors bišku pāršāvis pār strīpu. Bet jautri.

 7. Nekā jauna. Par to, jau Vācijā runā.

 8. Saruna notikusi krieviski vai tulkota no krievu valodas , ta visai braši piesātināta tikai vienīgi Krievijas mēdijiem raksturīgiem salīdzinājumiem , epitetiem kā arī apjomiem. Vācieši vāl pagājušā gadā bet jo aktīvi šā gada sākumā pēc slavenās “Migrantu izvarotās meitenītes” epopejas izpētīja kurās Krievijas troļļu fermās ražo šīs pasakas interneta mēdiju piespamošanai. Daudzās lietās , faktos ir taisnība tas arī tipisks kremļa propagandas stils , propagandas pasaka uz reālu faktu konteksta pamata.

 9. Kāpēc cilvēki jauc dažādas lietas!?!! Rakstā saruna ir par Eiropu un Itāliju,nu bet nē-atkal jāpiemin Krievija- Jums kaut kas nav galvā ar to Krieviju! Komentārus un viedokļus patīk lasīt tieši par rakstu. Par krieviem cepieties zem rakstiem par krieviju utt..

  • Bet mēs zinām ko vajag Latviešiem.Latviešiem vajag ,lai no viņu zemes aizvācas okupantu paliekas.Lai neienāk viņu zemē ..,un turklāt vēl muslimi.Lai simts goblinu kompānija beidzot sāktu reāli strādāt valsts labā,un beifdzot notiktu deboļšivācija.Latvieši vēlas lai vienreiz viņus liek mierā gan moskaļu žīdi,gan Rietumu jūdas.Lai mūsu kultūras vērtības nezaudētu spēku, un būtu stabilas.Lai latvieši dzīvotu labklājībā.

 10. Šis jau ceļoja tīmeklī pirms kāda gada…

 11. Jā, ļoti ticu pasaules politikas “analizētājiem”, kas uzskata, ka Latvijā ir cilts vecākie.

 12. Troļļu un krievu specdienestu uzraksīts raksts. Šī saruna nav bijusi. Rakstā sabāztas sazvērestības teorijas, kas viena par outru fantastiskākas. Aizmirsa pievienot, ka pasaulē valda ķirzakas un vienīgais, kas var mūs glābt, ir Putins. Un vispāres BBC vairs neskatos. Tagad savu informāciju iegūstu no REN TV un “Ko Ārsti Tev Nestāsta”. Un sarakstam pievienošu “Latvijas Avīzi”

 13. To, ka feik rakstelis, varēja saprast tajā vietā, kur “itāļu policisti” saka, ka “atlikušais latviešu pusmiljons”. Reāli itāļi par latviešu skaitu ne ko zin, ne par to vispār domā…

 14. Nezinu par visu pārējo, jo nevaru pārbaudīt, bet tas teikums par Oslo šariata tiesām gan ir slima suņa murgi. Paguglēju, atradu tādus propagandas rakstus, skaidrs, pat, par kuru pilsētas rajonu konkrēti iet runa.
  Jebkura pilsētas daļa Rīgā ir nedrošāka, nekā tas it kā “šariata tiesas” pārņemtais Oslo rajons. Kaut kur piedzimst meli, pēc tam to jau izmanto par faktu un piepin jaunus melus, tā šī smadzeņu skalošana strādā. Tiešām nav tulkots no krievu valodas? 😀

 15. Tiem kam vēl smadzenes ir saglabājušas domāšanas funkciju to saprot. Vēl ir kasta, kura zin kā “pareizi”(kā pad.laikos) jārunā, citādi var atlaist no darba, karjera pagalam, bet naudiņa kaut kā jāpelna.

 16. Tulkots no krievu valodas? 🙂

 17. Viss ir vienkārši – jāaizstāv savas intereses līdz pēdējam!

 18. Latvietis Māris Tenerifē Atbildēt

  Viegli noprast, ka, neievedot Latvijā nevienu migrantu, valsts iegūtu oāzes statusu Eiropā, kur neviens neapgrābstītu sievietes, nespridzinātu bumbas un nesagrābtu ķīlniekus, jo katrs pamanītais bārdainis liks policijas lampiņām mirgot. Un pa Vecrīgu pastaigātos nostaļģiskas zviedru kundzītes, atceroties savu bērnību, kad zāle bija zaļāka un cilvēki – baltāki…

 19. Mums ir mierīgi,bet kas notiek Itālijā un Grieķijā? Nedomāju,ka vietējie iedzīvotāji ir laimīgi,ka viņiem nav bail,ka viņi jūtas apgānīti un saprotams,viņiem nav teikšanas. Šausmas!!!

 20. Nikns aborigēns Atbildēt

  Kādu laiciņu šis raksts bij pazudis! Vai kādam ļoti nepatika?! 19.03.2016 17:21

 21. Un arvien vairak valstis atbalstis labejos. Un pareizi daris. Zhel vienigi pazaudet Shengenas zonas priekshrocibas

 22. Azoru salas gan nav Vidusjūrā, bet gan Atlantijas okeānā…

 23. Gebelsisms "po Putinski" Atbildēt

  Teksta autors ir tāds pats “žurnālists” kā britu psihs – RT blogeris, kas ārdījās pie Brīvības pieminekļa.

  Mērķis viens, tikai metodes dažādas. 70% patiesības, pārējais meli. Kad pirmo bonbongu norīsiet, citās būs 100% melu.

  Zaļais infokara ierindnieks, kas tēlo Latvijas patriotu.

  P.S. “paisuma viļņu galotnes” – Vidusjūrā???? nevajag vodkai uzdzert alu, tad tā neviļņosies!

  • tāds kārlis liepnieks oficālajā la sarakstā nefigurē, mēklējot google pēc ieraksta žurnālists kārlis liepnieks atrodas kārlis streips un jurģis liepnieks. tas jau vien velk uz to, ka šitais ir no pirksta izzīsts fufelis.
   no kuras puses pūš vējš var saprast tajā brīdī, kad policists taisās stāties ārā no es, nato, atjaunot valūtu, robežas, jo vienam ērglim galvenais ir sanaidōt eiropu, tā teikt “skaldi un valdi”.
   “sankcijas nokāvušas itālijas vidējo biznesu”, tas ir teksts, ko var teikt par krieviem, jo viņiem pārējā pasaule ir uzlikusi sankcijas, bet itāļi ir tie kuri ir uzlikuši sankcijas krieviem, bet tirgojās ar pārējo pasauli tālāk.
   amerikāņiem nauda zinātnei un ieročiem no narkotikām? nu jā, jo iphon jau ir narkotika pie kuras pieraduši daudz jo daudz, sevišķi krievijā

 24. Šinī tekstā ir gana daudz patiesības, bet jūs stūlbie letiņi ne sūda neko nespējat saprast!
  Tā kā te ir rakstīts par ”bēģļiem” tas viss ir 98% pareizi.
  Merkele un visi šitie jampampīņi kas sēž tur briselē, tiem visiem pieder uzņēmumi kas ieved visus šos mēslus eiropā.
  Nekas nenotiks kamēr paši cilvēki nesāks rīkoties.

 25. Redzot,kā Briselē dienām neveiksmīgi lenc dažus teroristus,vajadzētu sākt apjēgt,kā nolenks miljonu.

 26. Skaista pasaka,ha ha ha

 27. Izcils raksts! 😀 Adekvāti. BRAVO!!

 28. Nu tak pilnīgi skaidrs, ka izdomājums. Interesanti- tad kad to kāds atzīs vai žurnālistam būs atbildība par to, ka šo publicēja?

 29. Ieva Birzniece, Madagaskara, 2016 Atbildēt

  Pēc 4 aliņiem varu pastāstīt, kā spēlēju zoli ar Jamaikas imperatoru Džamonu CDXX, kurš, labā omā būdams, dalījās ar jamaikiešu veselības aprūpes statistiku 22. gs. 31. gados. Mēs, intelektuāli nepilnvērtīgie letiņi, to, protams, nezinājām, bet varu apstiprināt – kedas, kuras ļauj ceļot ātrāk par gaismas ātrumu, var iegādāties jebkurā Bermudu trijstūra lietoto apavu bodē.

 30. Ja Latvija nav neviena beglja, kapec gan mes neesam savos zelta gados?

  • Sāksim jau ar to, ka tiek postīti arā lauki, nosmelts darbaspēks. E.S. ir kaitīga Latvijai politika kopuma.
   jākāpj nost ir no tās atkarību sēdinošās aizņmumu -kvotu – dāvaniņu sistemas.
   Robežas ir uzplēstas. Tauta acu priekša tiek izdzīta vergot bagātajam rietumvalstīm. tā rūk kā ļaunākajā karā. Iazģerbjosa ekonomiska politika u.t.t.
   mes pašalik esam atkarības situācijā, tātad atbildība par visu gultas uz E.S. Tā nevar but un nebūs, ka vienam ir vara un otram (Latvijai) veļ bumbas ar atbildību.

 31. “(..)iestājās paisums, atsedzot simtiem metru baltas pludmales(..)”
  Paisums aprij, nevis atsedz! Šis teikums sabojāja ticamību visam rakstam!

 32. Nu, āža kāja visam materiālam tomēr izlien. Sankciju nosodījums (un Kosovas protektorāts) noņem plīvuru raksta pasūtītājam.

 33. Itālijā sava valūta… emmmm…. nu pēdējo reizi, kad es biju Itālijā, tur maksāšanas līdzeklis bija eiro. kā Vācijā un Latvijā. par kādu man nezināmu Itāliju ir šis raksts un kur tā ģeogrāfiski atrodas? es gribu izbrukt un dzīvē to apskatīt.

 34. Es pilnīgi piekrītu par robežu slēgšanu un to pusmpērtiķu pasūtīšaina atpakaļ ar visām parpalām.

 35. Murgojums! Kaut kādi bomžveida kriminālizmeklētāji vārtās pa zemi, piedzeras un tad izklāsta visu kā uz delnas…bet ir kas notic šim stulbumam..

 36. noteikti dala patiesibas tur ir…

 37. Tas jau skaidrs, ka “bēgļu” noziegumus neviens nekad neuzzina, ja poliči nebūtu dzēruši, arī droši vien baidītos un turētu muti…

 38. Biju Vācijā, samērā nelielā miestā, bija redzami tā sauktie “bēgļi”. Vietējajā krogā ar vietējajiem džekiem locijām elkoņus un džeki pateica, ka GREXIT scenāŗīšīŗžīēīņi, salīdzinājumā ar Merkeles nepārdomāto rīcību

 39. Laiks celties un nolikt velcomistus savās vietās ja negribam piesārņotu Latviju un pazaudēt savu valsti un tautu zaudēt. Katrs velcomists ir valsts nodevējs un katra patriota ienaidnieks.

 40. preciizi pateikts

 41. Vidusjūra…un Azoru salas?

 42. Raksts protams fantāzija, bet nu faktu kopsalikums neapstrīdams.

 43. Šāds tusiņš ar itāļu policistiem nekad nav noticis.Tāds ir galvenais secinājums,izlasot šo murgaino rakstu.

 44. Tā laikam izskatās uz tā ”Ledlauža II” klaja un veiksmīga daudzgājienu Putina kombinācija ES graušanai ar savu aģentu un pirkto personu pulciņu. Arī Sīrija un Asada balsts ir tikai viens no gājiena elementiem. Politiskā šaha spēlē, lai vinnētu nav viens , bet daudzi gājieni…
  Atliek atcerēties Žirinovski:
  ”Mums nāksies iznīcināt viņus visus – lai atbrīvotu visu Eiropu. Krievijas karogi atkal plīvos virs Berlīnes un Parīzes. Par laimi, ceļu uz turieni mēs neesam aizmirsuši. Eiropa tikt galā ar krīzi nav spējīga, Eiropa ir slima. Tāpēc Krievijas armija teiks savu vārdu.”
  Un tur Kremļa Putina runasvīrs pateica to, ko Putins iedomājis un kas neizdevās ūsainim…. Apsveicu ES lielpolitiķus ar prāta spēju trūkumu – bēdīgi, bet kā tas piemīt Latvijas politiķiem?

  • papildus pilsonis Atbildēt

   Pēc Kozlovska nespējas uzsākt robežgrāva rakšanu un žoga būvi tā pavājāk. Zeme atkususi, sauss, varētu jau rakt – bet laikam tikai plāno kā un vai kā un kā un kā…. – nekas nenotiek. Uz papīra jau noteikti jau braši – te raks, te cels, te sēdēs sargs…
   Laikam gaida pavasara pirmos ”cīruļus”…

  • Pilsoni šis raksts nevglorificē putleru. Tāpat tajā nav nekāda īpaša mērķa. Itālija saprot, ka būtībā ES varai viņi ir pie d.. tāpat kā mēs ar saviem cilts vecākajiem. ES ir ekonomiska citu valsts resursu izsūkšana, protams, labāka par Kremļa psihopātiskajām izdarībām, bet tik un tā svešu interešu lobijs. Par mūsu labklājību varam domāt tikai mēs paši, savienības uz baiļu pamata agri vai vēlu noved pie to izmantošanas. To šajā laikmetā varam mācīties. Par narkotikām tur ir daudz taisnības, kaut elementāri padomājot kāda narkotiku paradīze ir tā pati Berlīne. To, ka Latvijā var iegūt vienu no vistīrākajiem kokaīniem, tajā pat laikā nekad nedzirdot par to kravu aizturēšanu. Kas mums te ko apkaro, zāli un cigaretes? Ha, ha, cilvēki sākat domāt ar galvu, tā ir dzīva nauda un tā mūsdienās stāv pāri visam. Nu vēl ir alternatīva – psihopāti austrumos, ja kāds ir tāds dārzenis, ka vispār to apsver kā alternatīvu. Es negribu būt saistīts ne ar vienu, tikai pats par sevi un, ja valsts to sapratīs, arī par to.

 45. …Un tavā Letonijā viņi pērk pat prezidentus, kas jums tur ir… Cilts vecākie..? Ha ha ha.
  Nu tagad padomāsim ,kas tad Latvijā ir cilts vecākais..Ha ,ha,ha. Tagad.

 46. Paldies par rakstu, ceru kāds nepaliks bez amata, par šādu atklātību.

 47. Paldies par rakstu, mīļā Latvijas avīze!

  • Paldies vari teikt DP, ka ta ljauj brivi izpausties kremlja trollu brigadem ar proputina propagandas pasacinam un bruget celu atpakal uz psrs.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Sportiskākais dzīvnieks

Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien prezentēja valstsvienības jauno logo, formas un talismanu vilka veidolā. “No šodienas būsim vilki un ar šo dzīvnieka simbolu gribam uzsvērt kopības sajūtu,” sacījis LFF prezidents Kaspars Gorkšs. Interesanti, ka par savu simbolu vilku izvēlējusies arī Latvijas Volejbola federācija, kas nupat aicinājusi atbalstīt volejbola valstsvienību, nopērkot tās kreklu ar vilka attēlu.

Kuru no šiem jūs gribētu par Valsts prezidentu?
Draugiem Facebook Twitter Google+