Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. oktobris, 2013
Drukāt

Bēgot no policijas, Liepājā vīrietis izlec pa trešā stāva logu

Foto: LETAFoto: LETA

Mājas logs.

Liepājā trešdien vīrietis, bēgot no kārtības sargiem, izlēcis pa daudzdzīvokļu nama trešā stāva loga, aģentūra BNS noskaidroja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Policija informēja, ka Liepājā, Grīzupes ielā, kāda daudzstāvu nama kāpņu telpā 1974.gadā dzimis vīrietis izrāva no rokām somu kādai sirmgalvei.

Pēc tam šis pats vīrietis iekļuva kāda cita Grīzupes ielas nama dzīvoklī, kur nodarīja miesas bojājumus diviem cilvēkiem – kādai cienījama vecuma sievietei un vīrietim.

Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai un policijas darbinieku operatīvai rīcībai, šis vīrietis ir aizturēts. Bēgot no policijas, viņš pamanījās izlēkt pa trešā stāva logu, negūstot savainojumus.

Pēc nogādāšanas policijā radušās aizdomas, ka viņš, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā. Vīrietis nogādāts slimnīcā ekspertīzes veikšanai.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+