Latvijā
Kriminālziņas

Bēgot no policijas sadauza auto un apmaldās mežā2

Foto – Valsts Policijas Vidzemes pārvalde

Aizvadītajās brīvdienās, 17.februārī, pulkst. 00.22, Smiltenes novadā, Bilskas pagastā 1988.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “BMW X5” pa autoceļu Alkšņi – Upji – Krūmiņi, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu, tā portālu “La.lv” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve  Anžela Geļjanu.

Vīrietis nogriezās uz kādas meža stigas, cenšoties pēc iespējas tālāk iebraukt biezoknī, taču vadītā automašīna uzbrauca akmenim, kā rezultātā tika sabojāts transportlīdzeklis.

Tad vadītājs pameta notikuma vietu, ieskrienot mežā. Policijas darbinieki sekoja personai pa pēdām un ap pulksten diviem naktī vīrieti izdevās notvert. Lai gan persona bija izdarījusi pārkāpumu, viņš pateicās policijas darbiniekiem, jo ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, viņam bija zudušas orientēšanās spējas laikā un telpā, tādēļ viņš apmaldījās.

Saistītie raksti

Aizturot 1988.gadā dzimušo vīrieti, izrādījās, ka tas pie spēkrata stūres sēdies bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Alkohola koncentrācija izelpā sasniedza 1,41 promili. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 

LA.lv