×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. februāris, 2012
Drukāt

Beidzies konkurss «Iemūžini Latvijas sniegoto ziemu»

silvija_karpovicca_16

“Esmu pārliecināta, ka katrs dabas nostūrītis neatkarīgi no tā atrašanās vietas Latvijā ir acij tīkams un vienreizējs. Fotografēju bieži un to, kas man šķiet ievērības cienīgs vai kam vienkārši nevaru paiet garām. 


 

Sūtu fotogrāfijas, kas tapušas tālajā Krāslavas novada Indras pagastā Baltkrievijas un Latvijas pierobežā. Šajā pagastā dzīvo mans brālis Ivars ar ģimeni, pie kura braucam ciemoties. Viņam ir saticīga, sirsnīga un katoliska ģimene, kas uztur latviskas tradīcijas.

Indrā ir savdabīga gaisotne, jo Indras pagastā pēc nacionālā sastāva dzīvo tikai 182 latvieši, 864 baltkrievi, 265 krievi un 178 citas nacionalitātes cilvēki (šos datus atradu internetā).

Fotogrāfijas tapušas ļoti aukstā laikā, jo Latgalē gaisa temperatūra vienmēr ir zemāka. Tās puses cilvēki ziemā nesūdzas par aukstumu, sliktiem laika apstākļiem, bet uzskata, ka jābūt piemērotam apģērbam. Brālis vienmēr joko – siltums kaulus nelauž.

Ja es uzvarēšu konkursā, sniega stūmēju uzdāvināšu savam mīļajam brālim Ivaram ar ģimeni, jo viņam ir privātmāja un šis darbarīks noteikti noderēs.” Šādu jauku vēstuli saņēmām no fotokonkursa “Iemūžini Latvijas sniegoto ziemu” dalībnieces Silvijas Karpovičas. Viņas foto ar Indras pagasta ainavu arī ieguvusi balvu – “Fiskars” lielo lāpstu – sniega stūmēju.

Balvu par Latvijas ziemas iemūžināšanu fotogrāfijās saņem arī Ritvars Mālkalns Madonas novada Kalsnavas pagastā un Dzintra Sirsone Augstkalnē.

Ritvars_Maalkalns_16

Ritvars Mālkalns Madonas novada Kalsnavas pagastā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par balvu saņemšanu lūgums sazināties ar Andu Hailovu, tālr. 67096608.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+