Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
23. marts, 2015
Drukāt

Beidzies Krisa Brauna nosacītais sods par Rianas piekaušanu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Pēc vairāk nekā sešiem gadiem beidzies amerikāņu R&B dziedātājam Krisam Braunam piespriestais nosacītais sods par popdīvas Rianas piekaušanu.

25 gadus vecais Brauns izpildījis visus nosacījumus, tāpēc lieta pret viņu izbeigta.

“Nosacītā soda termiņš ir beidzies! Paldies Dievam!” pēc tiesas sēdes tvītoja Brauns.

Brauns apskāvās ar advokātu tiesas zālē un tiesas ēkas liftā. “Es nevarētu būt vēl priecīgāks,” sacīja dziedātāja advokāts Marks Geragoss. “Viņš patlaban sasniedzis tādu līmeni, ka es ar viņu ļoti lepojos.”

Brauns atrodas tiesas redzeslokā kopš 2009. gada, kad tika tiesāts par popzvaigznes Rianas piekaušanu. Viņam tika piespriests piecu gadu pārbaudes laiks.

2013.gadā Braunam radās problēmas ar nosacītā soda izpildi. Viņš nevarēja izpildīt visas piespriestās sabiedrisko darbu stundas, kā arī bez atļaujas uzstājās Kalifornijas štata ziemeļos, kas paildzināja viņam piespriestā soda termiņu.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+