Mobilā versija
+0.3°C
Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds
Ceturtdiena, 23. novembris, 2017
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Beidzot atklāts laimes noslēpums – četri soļi, kā mainīt attieksmi pret dzīvi

1. Maijo klīnika ASV sastādījusi “laimes ro

1no2
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Balstoties uz pētījumu, Amits Sūts akcentē to, ka laime ir mūsu pašu izvēle, kas balstās uz to, uz kurām lietām mēs koncentrējamies.
Grāmatas sastādītājs Amits Sūts iepazīstina lasītājus ar 5-3-2 tehniku, kas palīdz trenēt prātu fokusēties uz pozitīvo dzīves pusi. Ko prasītu pilna laime?

Aizmirsti naudu, veselību un panākumus. Pamatojoties uz zinātnieku grupu pētījumiem, tas, kas tev patiešām ir vajadzīgs, ir četru soļu programma, kas maina domāšanu.

Šī programma tika izstrādāta Maijo klīnikā Minesotā un tā ietver uzdevumu sēriju, kas trenē cilvēka prātu izvēlēties laimi.

Amits Sūts, kurš vadīja šo pētījumu, min, ka 40 – 50% laimes balstās uz izvēlēm, ko tu pieņem, un uz to, uz ko tu fokusē savu prātu katru dienu.

“Tu vari izvēlēties dzīvot, fokusējoties uz to, kas tavā dzīvē ir pareizs un skaists,” saka Sūts, kurš savas atziņas apkopojis grāmatā “Maijo klīnikas laimes rokasgrāmata: četru soļu plāns elastīgai dzīvei”.

“Laime ir ieradums,” viņš saka. “Daži no mums ar to ir piedzimuši, dažiem to nākas izvēlēties.”

Iepriekšējie pētījumi ir pierādījuši, ka mūsu prāts cieši fokusējas uz negatīvo pieredzi.

Mūsu senčiem šāda uztvere ir palīdzējusi izdzīvot briesmu gadījumos, izmantojot evolūcijas priekšrocības.

  1. Maijo klīnika ASV sastādījusi “laimes ro
  2. Amits arī saka, ka negatīvo domu novirzī

Pievienot komentāru

Florida aizliedz nošļukušās bikses! +10 baisākās modes tendences vēsturē (1)Lai nosvinētu to, ka Florida aizliedz maisveida bikses, esam sagatavojuši sarakstu ar lielākajām kļūdām modes vēsturē. Atklātas pēcpuses tika topā, bet kas vēl?
Draugiem Facebook Twitter Google+