Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. novembris, 2012
Drukāt

Beigusies kampaņa “Nepaliec zaudētājs”

Kampaņas ietvaros tika veikts skaidrojošais darbs par zaudējumu pieteikšanas kārtību, īpaši cenšoties uzrunāt mazāk aizsargātos ceļu satiksmes dalībniekus – gājējus un velosipēdistus, lai sekmētu to informētību par viņu tiesībām saņemt zaudējumu atlīdzību.

 

Vienlaikus tika uzrunāti sociālie partneri, lai kopīgiem spēkiem tiktu veicināta informācijas līmeņa palielināšana ne tikai pacientu, bet arī ārstu vidū.

Kā liecina LTAB dati, vēl joprojām pastāv zems informētības līmenis par zaudējumu atlīdzināšanu. Daudzos gadījumos tiek saņemti pieteikumi, piemēram, par konkrēta cietušā ārstēšanās izdevumiem un pabalstu izmaksām no valsts institūcijām, bet pats cietušais ar pieteikumu apdrošināšanas sabiedrībā vai LTAB nav vērsies.

 

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+