Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. novembris, 2012
Drukāt

Beigusies kampaņa “Nepaliec zaudētājs”

Kampaņas ietvaros tika veikts skaidrojošais darbs par zaudējumu pieteikšanas kārtību, īpaši cenšoties uzrunāt mazāk aizsargātos ceļu satiksmes dalībniekus – gājējus un velosipēdistus, lai sekmētu to informētību par viņu tiesībām saņemt zaudējumu atlīdzību.

 

Vienlaikus tika uzrunāti sociālie partneri, lai kopīgiem spēkiem tiktu veicināta informācijas līmeņa palielināšana ne tikai pacientu, bet arī ārstu vidū.

Kā liecina LTAB dati, vēl joprojām pastāv zems informētības līmenis par zaudējumu atlīdzināšanu. Daudzos gadījumos tiek saņemti pieteikumi, piemēram, par konkrēta cietušā ārstēšanās izdevumiem un pabalstu izmaksām no valsts institūcijām, bet pats cietušais ar pieteikumu apdrošināšanas sabiedrībā vai LTAB nav vērsies.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+