Uncategorized

Bejonse publicē fotogrāfiju ar mēnesi vecajiem dvīņiem 16

Foto – Leta/Reuters

Amerikāņu dziedātāja Bejonse piektdien publicējusi fotogrāfiju ar saviem pirms mēneša dzimušajiem dvīņiem, pirmo reizi oficiāli apstiprinot bērnu dzimšanu un izvēlētos vārdus Rumi un Sers Kārters.

Sociālās saziņas vietnē “Instagram” Bejonse publicēja fotogrāfiju, kurā dziedātāja redzama ziedu dekora priekšā pie okeāna, tērpusies gaisīga auduma apģērbā un rokās turam dvīņus.

Galvā dziedātājai fotogrāfijā ir zils plīvurs. Līdzīga stila fotogrāfiju dziedātāja publicēja februārī, kad paziņoja par dvīņu gaidībām.

“Seram Kārteram un Rumi šodien aprit viens mēnesis,” dziedātāja pierakstīja pie piektdien publicētās fotogrāfijas.

Lai gan izskanējis, ka Bejonse un “Jay-Z” ģimenē pasaulē nākušie dvīņi ir puika un meitene, oficiāli bērnu dzimums joprojām nav apstiprināts un, lai gan visticamāk Sers ir zēns un Rumi ir meitene, tiek pieļauts, ka abi jaundzimušie ir zēni vai meitenes.

Ceturtdien Malibu Bejonse pirmo reizi bija redzama publiski pēc bērnu dzimšanas, kad devās vakariņās ar vīru.

Jūnijā izskanēja, ka Bejonse un “Jay-Z” ir iesnieguši pieteikumu preču zīmju “Rumi Carter” un “Sir Carter” reģistrācijai. Oficiāli dvīņu vārdi līdz šim nebija apstiprināti.

Bejonse un “Jay Z” apprecējās 2008. gadā, un 2012. gadā piedzima viņu meita Blū Aivija. Šī gada sākumā Bejonse paziņoja, ka gaida dvīņus.

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??❤️??????????

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

LA.lv