×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
9. maijs, 2015
Drukāt

Beļavskis – iztiksim bez karātavām

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis pēc zaudējuma Vācijai (1:2) atzina, ka komandu iegāzis lielais noraidījums, ko trešajā periodā nopelnīja Jānis Sprukts.

Beļavskis: “Diemžēl nav attaisnojuma Sprukta noraidījumam. Man grūti pateikt, kāpēc tika pieņemta šāda izvēle, taču šis sods salauza spēli. Līdz tam spēlējām labi, taču pēc tam iniciatīva pārgāja pretinieku pusē un mēs nespējām noturēt rezultātu. Noraidījumā viss izskatījās diezgan agresīvi, bija spēle celis celī. Man nav par to jāpieņem lēmums, cik tas bija nopietni. Vai Sprukts varēs spēlēt rīt, tas atkarīgs no tiesnešu lēmuma, kuri šo epizodi noteikti izskatīs.

Mums jātiek vaļā no noraidījumiem. Protams, arī citām maiņām ir jāpieliek, jo pašreiz mums vārtus var iemest tikai viena maiņa. Mums ir komanda un mēs kaut kādu rezultātu gaidām arī no pirmās un trešās maiņas. Līderiem šodien pietrūka enerģijas, jo viņi spēlēja arī mazākumā, slodze ir ļoti liela.

Par disciplīnu runājam, taču es nevaru viņu vietā iziet laukumā. Mēs visu laiku runājam, spēlētājiem tam būtu jābūt galvā un katram būtu jābūt kādai atbildībai. Taču iztiksim bez karātavām. Nākamajam mačam jāatrod spēki. Tā ir psiholoģija. Tagad ir labi jāatpūšas un jāiet spēlēt. Šodien mēs nespēlējām slikti, taču, ja ielaid par vieniem vārtiem vairāk nekā iemet, tas neskaitās, jo svarīgs ir tikai rezultāts.

Sestdien 17.15 pēc Latvijas laika mūsējie grupu turnīra priekšpēdējā mačā tiksies ar Austrijas valstsvienību, kuras rēķinā arī divi punkti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+