×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

Belēvičs deklarācijā aizmirsis norādīt miljona aizdevumu dēlam; piekrīt VID atzinumam (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības ministrs un Saeimas deputāts Guntis Belēvičs (ZZS) amatpersonas deklarācijā aizmirsis norādīt miljona aizdevumu dēlam, aģentūrai LETA atzina pats ministrs.

Kad Belēvičs to konstatējis, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki viņam ieteikuši to norādīt deklarācijā par 2014.gadu, ko viņš arī izdarījis.
Ministrs piekrīt VID atzinumam.

Kā ziņots, VID prasa Saeimas atļauju sodīt veselības ministru par aizdevuma viena miljona eiro apmērā nenorādīšanu amatpersonas deklarācijā.

VID vēstulē Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai skaidro, ka ministrs deklarācijā par pagājušo gadu nav norādījis aizdevumu viena miljona eiro apmērā, aģentūrai LETA pastāstīja komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (S).

Ņemot vērā, ka Belēvičs pilda arī ministra pienākumus, viņam piedāvāts izvēlēties vienu no vairākām dienām, kad komisija varētu izskatīt šo jautājumu, skaidroja Orlovs. Visticamāk, šis jautājums tiks izskatīts 30.septembra sēdē.

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu par valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu noteiktā termiņā, deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtības neievērošanu vai par nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā var piemērot naudas sodu līdz trīssimt piecdesmit eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Nenoēdiet pašreizējo Veselības ministru!Vienīgo,kurš pēdējos gados,veic savu darbu godprātīgi.Jā,viņš ir bagāts,tāpēc neuzpērkams.Ļaujiet strādāt.Vainu atzīst,sodu samaksās,bet kāpēc jāpazemo sabiedriskā telpā…Kārtējās politikāņu spēles…

 2. Labākais veselības ministrs, kāds Latvijā kādreiz ir bijis ! Paldies viņam par to, ka viņš dara !!!

 3. Cik zemiski ! Guntis Belevičs nepiekrita imigrantiem – tagad problēmas ar VID…

 4. Atdots noknābšanai, jo balsoja pret bēgļiem.

 5. Kā var aizmirst miljonu? Un pārējie miljoni? Tad ar galvu nav kaut kas labi? Tad tāpēc tai medicīnā arī visu aizmirst?
  Ja vienkāršoti – murgs, ka tādi ministri.

  • Viņš ir Ministrs,iepriekšējie bija ministreļi…
   Beidzot ir cerība,ka mūsu medicīnas sistēma var tikt sakārtota.Tas redzams,jūtams tieši pašreizējā ministra darbībā.

 6. Bērni parasti aizdoto neatdod,tāpēc to miljonu sev nebija jāpieraksta.Pareizi,vai ne?

  • tapēc jau aizmirsa, ka dēlam ! droši kā tēvs, nemaz neuztvēra to kā aizdevumu ! viņš ir bagāts cilveks, biznesmens, gudrs un inteliģents, naudu sapelnījis godīga biznesā, ne piesavinoties tautas īpašumus ! Lai viņam izdodas !!!

 7. Kas par niķi knābāt tos kas kaut ko grib darīt tautas labā,labāk atbalstiet,nevis nosodat,veselības jomā tik daudz darāmā.Kaut vai pensionāru un maznodrošināto obligātā veselības apdrošināšana kā tas ir citās Eiropas valstīs,tad arī nebūs jāgaida lielās rindās pie ārstiem!

 8. viņš ,nabadziņš , nav vainīgs !
  SĀLS , CUKURS UN ŠOKOLĀDE,
  ir izspēlējuši , ĻAUNU joku, pret nabaga ,
  tausnīgo un godīgo cilvēciņu ;, (

Draugiem Facebook Twitter Google+