Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
30. augusts, 2015
Drukāt

Belēvičs joprojām neatklāj nākamo ZVA vadītāju (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) joprojām neatklāj, kas varētu būt nākamais Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktors, kad ar līdzšinējo direktori Ingunu Adoviču beigsies noslēgtais darba līgums.

Kā aģentūrai LETA sacīja Belēvičs, Veselības ministrijai (VM) ir vairākas alternatīvas ZVA vadītāja amatam un šobrīd notiek šo alternatīvu izvērtēšana, tomēr plašāk komentēt ministrs nevēlējās.

Vaicāts, vai tiks sludināts konkurss uz amatu pēc tam, kad beigsies līgums ar Adoviču, ministrs norādīja, ka Adoviča būs aģentūras direktore līdz 4.novemrbim. “Un līdz 4.novemrbim ir ne tikai ļoti daudz laika, bet arī ir ļoti daudz citu darbu jāizdara,” piebilda ministrs.

Maija beigās LETA jau ziņoja, ka Belēvičs esot izraudzījies jaunu ZVA vadītāju, tomēr šīs personas vārdu neatklāj.

Vaicāts, kas varētu ieņemt pašreizējās ZVA direktores vietu pēc darba attiecību izbeigšanas ar viņu, Belēvičs aģentūrai LETA toreiz norādīja, ka “neskries ratiem pa priekšu”, tomēr ministrs piebilda, ka viņam ir padomā, kurš turpmāk varētu vadīt ZVA.

Vaicāts, kas varētu būt šis cilvēks, ministrs sacīja, ka to neatklās, jo viņam ir tādas tiesības.

Adovičai novembrī beidzas darba līgums par ZVA direktores pienākumu pildīšanu, un veselības ministrs ir paziņojis, ka tas netiks pagarināts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un kādas prognozes e veselībai,nudien nekādas skaidrības,jo darīs lauku mazie doktorāti,kur ne visur ir pieejami IT speci,nav arī bijušas apmācības,ja nu pērn vispārīgos vilcienos iepazīstināja

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+