×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. marts, 2016
Drukāt

Belēvičs noliedz, ka ir saņēmis mājienus par nepieciešamību dot kukuli (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS), taujāts, vai viņš nebija tas ministrs, kuru mēģinājuši pierunāt dot naudu cīņā pret netīkamu publikāciju parādīšanos presē, noliedza, ka tas būtu viņš.

Raidījums “De facto” vēstīja, ka līdzšinējais Saeimas iekšējās drošības vadītājs Jānis Gulītis pagājušā gada vasarā, iespējams, klātesot Drošības policijas darbiniekam, kādā no Rīgas kafejnīcām ticies ar Laimdotas Straujumas (V) valdības ministru, lai piedāvātu palīdzību cīņā pret netīkamu publikāciju parādīšanos presē, aicinot nodot kukuli publikāciju autoram, kuru vēlāk jau ar naudas summu varētu aizturēt.

Belēvičs sarunā ar aģentūru LETA noliedza, ka kāds būtu mēģinājis viņu uzvedināt uz kukuļa došanu. “Es neesmu pamudināms uz kukuļa došanu,” noteica ministrs.

Tāpat ministrs neapstiprināja, ka šāds gadījums pagājušajā vasarā būtu bijis.

DP preses sekretāre Līga Pētersone aģentūru LETA pagājušā nedēļā informēja, ka neviens DP darbinieks nav piedalījies šādā sarunā un LTV sižetā neidentificētajai personai nav nekādas saistības ar DP. Tajā pašā laikā saistībā ar šo gadījumu DP saņēma iesniegumus par naudas izspiešanu un neslavas celšanu, kas tika izvērtēti un atbilstoši kompetencei nosūtīti Valsts policijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Normālā valstī Atbildēt

    Reiz kad atklāts, ka ministrs “aizmirsis” deklarēt tik milzīgu “aizdevumu” gimenes loceklim, tam būtu jademisionē un jāpakłaujas finansiālai izmeklēšanai …. Bet Belēvičam Latvijā gan nē. Tas roda aizdomas, ka varētu būt daudz kas cits ko ministrs aizmirsis. Kā jau saka, vecums nenāk viens un mēs visi novecojam….. daži ātrāk par citiem.

  2. ................... Atbildēt

    Visi jau neņem………….Lapsa jau neņemtu.

    • Tīrāks kā citi??? Nu jā, cełojot tik bieži uz visādām eksotiskām turistu vietām pasaulē citādi jau nevar.

Draugiem Facebook Twitter Google+