Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. decembris, 2014
Drukāt

Belēvičs: veselības aprūpe Latvijā daudziem nav pieejama (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības aprūpe Latvijā daudziem nav pieejama, intervijā aģentūrai BNS sacīja veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Viņš pieļāva, ka modelis, kas paredz veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas sasaisti ar samaksātajiem nodokļiem, iespējams, var funkcionēt labi, vienlaikus atzīstot, ka īstas drošības par to nav.

“Nav pieļaujams, ka šo reformu rezultātā tā kļūst nepieejama vēl kādam. Turklāt šeit tie cilvēki, kas ir aizbraukuši uz Angliju, uz Īriju, sūta naudu uz mājām, tā tiek Latvijā tērēta, no tās šeit tiek maksāts PVN, tādēļ es nedomāju, ka no aizbraukušajiem Latvijai nav nekāda labuma,” uzsvēra Belēvičs.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka iepriekšējā veselības ministre Ingrīda Circene virzīja likumprojektu, kas paredzēja veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas sasaisti ar samaksātajiem nodokļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jānis J. Dimants, Jr., M.,D. Atbildēt

    Nav jāizdoma ritenis no jauna, bet jāturpina iesāktie uzlabojumi un reformas, ko uzsaka Dr. Ingrīda Circene, bet paši to nenovērējām pozitīvi. Un ko esam mācījušies no igauņiem un lietuviešiem?

    • Atradis gan īsto circeni, šī un iepriekšējie ,,profesionāļi,, tieši izpostīja veselībās un primāro aprūpi nabadzīgajiem!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+