Beļģi spēlēja pašpārliecināti, angļiem jūtams spiediens – Roberta Uldriķa vērojumi 0

Pasaules kausā futbolā nedēļa iesākās ar divu favorītu uzvarām G grupā – Beļģija pieveica Panamu (3:0), bet Anglija kompensācijas laikā izrāva uzvaru pār Tunisiju (2:1). Maču ekspertīzi sarunā ar “LA” veica “RFS” uzbrucējs Roberts Uldriķis.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

“Beļģi pirmajā puslaikā spēlēja tā, it kā jau būtu trīs punkti kabatā. Ja tā būtu turpinājuši, varētu rasties problēmas, bet pēc pārtraukuma ātri guva skaistus vārtus un tālāk dominēja, izcīnot uzvaru. Kopumā viņi parādīja, ka var spēlēt ļoti labi – uzņemties iniciatīvu, apspēlēt, gūt skaistus vārtus. Anglijai pirmās 20 minūtes bija lieliskas, bet redzējām, ka arī tāda līmeņa zvaigznes nevar iesist vienkāršos momentos. Ja būtu realizējuši iespējas, spēle varētu izvērsties tāpat kā beļģiem, bet nevajadzīgs pārkāpums soda laukumā un – 1:1. Domāju, ka pendele tur bija, jo aizsargs atskatījās un redzēja pretinieku, aizsniegties līdz bumbai nevarēja, tāpēc apzināti uzlika elkoni. Anglijā varbūt tādā situācijā arī neiedotu. Tālāk Tunisija aizgāja aizsardzībā, kuru uzlauzt bija ļoti grūti. Vakar abos mačos izcēlās uzbrucēji, kas regulāri gūst vārtus premjerlīgā, ir pieraduši pie ātra un fiziska futbola. Harijs Keins spēles laikā nebija īpaši pamanāms, tomēr uzbrucējam galvenais ir iesist un to viņš arī izdarīja. Romelu Lukaku bija aktīvs visas spēles garumā un nopelnīja savus golus. Angļiem jūtams lielais spiediens no ārpuses, medijiem, daudziem spēlētājiem šis ir pirmais lielais turnīrs.”

Šodien 15.00 sāksies cīņas H grupā – Kolumbija pret Japānu, trīs stundas vēlāk Polija pret Senegālu. Bet 21.00 sāksies čempionāta otrais aplis – Krievija pret Ēģipti. Mājinieku rēķinā jau ir trīs punkti, ēģiptieši pagaidām tukšā.