Beļģija atgūstas no japāņu šoka un pēdējā minūtē izrauj uzvaru 1

Beļģijas futbola izlase pirmdien Pasaules kausa izcīņas astotdaļfināla mačā ar rezultātu 3:2 (0:0) uzvarēja Japānu, beļģu pēdējā uzbrukumā vārtus gūstot Naseram Šadlī.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Beļģijas rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Jans Vertongens, Maruāns Fellaini un Šadlī, bet Japānas sastāvā vārtus guva Genki Haraguči un Takaši Inui.

Spēles pirmajā puslaikā beļģi bumbu kontrolēja vairāk par savu pretinieci, veidojot vairākus bīstamus uzbrukumus. Japāna spēja izveidot dažus pretuzbrukumus, bet pirmās 45 minūtes noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Otrajā puslaikā Japāna ātri guva divus vārtus, pārsteidzot savu pretinieci. 48.minūtē Haraguči no labās malas sita bumbu tālajā vārtu stūrī un izvirzīja savu komandu vadībā, bet uzreiz nākamajā Beļģijas uzbrukumā Edens Azārs bumbu sita pret vārtu stabu.

Japāņiem 52.minūtē izdevās panākt divu vārtu pārsvaru, kad ar precīzu tālsitienu izcēlās Inui. Beļģi nonāca nepateicīgā situācijā, taču to izdevās uzlabot pēc veiksmīga Vertongena sitiena ar galvu 69.minūtē, bumbai lidojot precīzi mērķī.

Beļģija spēja izlīdzināt rezultātu, kad uz maiņu nākušais Fellaini bumbu vārtos sita ar galvu 74.minūtē. Abas komandas turpinājumā vēl apmainījās ar bīstamām epizodēm, taču beļģiem pēdējā uzbrukumā izdevās izraut uzvaru.

Japāna otrā puslaika kompensācijas laikā bīstami uzbruka pretinieku vārtiem, bet Beļģija izrāvās pretuzbrukumā, kad pēc Tomā Menjē piespēles bumbu garām palaida Romelu Lukaku, bet uz maiņu nākušais Šadli kompensācijas laika trešajā minūtē to raidīja precīzi tīklā.

Japānai vairs nebija laika, lai izlīdzinātu rezultātu, beļģiem sarežģītā spēlē iekļūstot ceturtdaļfinālā.