Mobilā versija
-3.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
15. decembris, 2014
Drukāt

Beļģijā četri bruņoti vīrieši dzīvoklī saņēmuši ķīlnieku; trīs no viņiem padodas

LETA/AFPLETA/AFP

Trīs vīrieši padevušies policijai pēc tam, kad Beļģijas pilsētā Ģentē policija pirmdien aplenca dzīvokli, kurā četri bruņoti vīrieši sagrābuši ķīlnieku.

Trīs aizdomās turētos īpašo policijas spēku bruņotie darbinieki “izveda ārā ar rokām gaisā”, vēstīja flāmu valoda raidošā sabiedriskā televīzija VRT.

Ceturtā ķīlnieka sagrābēja liktenis pagaidām nav zināms un krīze nav beigusies.

Amatpersonas uzsver, ka šis incidents strādnieku šķiras apdzīvotā rajonā Beļģijas ziemeļrietumos nav saistīts ar terorismu, vēsta ziņu aģentūra “Belga”.

“Nav pazīmju, ka tas ir saistīts ar terorismu, islāma valsti vai to, kas pašlaik notiek Sidnejā,” aģentūrai AFP teica prokuratūras pārstāvis.

Austrālijas pilsētā Sidnejā pirmdien kāds uzbrucējs saņēma ķīlniekus kafejnīcā un piespieda viņus pa kafejnīcas logu demonstrēt “Islāma valsts” karogu.

Kaimiņi stāstīja, ka dzīvokļa iemītnieki ir “narkotiku kontrabandisti”, tomēr Beļģijas varas iestādes nav apstiprinājusas tādu informāciju.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+