Beļģija sagrauj Pasaules kausa debitanti Panamu 0

Beļģijas izlases uzbrucējs Romelu Lukaku pirmdien guva divus vārtus, sekmējot savas vienības pārliecinošu uzvaru Pasaules kausa (PK) finālturnīra spēlē pret turnīra debitanti Panamu.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

G apakšgrupas spēlē Beļģija svinēja drošu uzvaru ar rezultātu 3:0 (0:0), lai arī spēles pirmais puslaiks beļģiem īsti neizdevās.

Rezultātu mača 47.minūtē atklāja Drīss Mertenss, bet turpinājumā divus vārtus guva angļu kluba Mančestras “United” spēlētājs Lukaku, izceļoties cīņas 69. un 75.minūtē.

Lukaku līdz ar to turnīra labāko snaiperu sakarkstā pievienojies Krievijas futbolistam Denisam Čeriševam, kā arī Spānijas izlases spēlētājam Djego Kostam, kuri arī guvuši pa diviem vārtiem, kamēr līderis ir portugālis Krištianu Ronaldu, kurš mačā pret Spāniju izcēlās ar “hat-trick”.

Pirmais puslaiks Soču “Fisht” stadionā, kurā notika 2014.gada ziemas olimpisko spēļu atklāšanas un noslēgšanas ceremonijas, bija neizteiksmīgs abu komandu izpildījumā. Beļģijas izlasei piederēja pārsvars, taču to pārvērst vārtu guvumos viņiem neizdevās.

Daudz aizraujošāka bija spēles otrā puse, jo jau 47.minūtē teicams sitiens izdevās Mertensam, kurš soda laukumā ticis pie bumbas, to ar augstu trajektoriju raidīja Panamas izlases tālajā vārtu stūrī.

Beļģijas izlase turpināja kontrolēt notikumus laukumā, Panamai veidojot pretuzbrukumus, vienā no tādiem savu meistarību rādot arī beļģu vārtsargam Tibo Kurtuā. Tikmēr 65.minūtē Beļģijas pārsvaru dubultoja Lukaku, kurš izmantoja teicamu Kevina de Brujnes piespēli, no netālas distances precīzi sitot ar galvu. Savukārt visi jautājumi par šīs spēles uzvarētāju tika noņemti 75.minūtē, kad straujā uzbrukumā sitiena smailē tika izvirzīts Lukaku, kurš skaisti “pārmeta” bumbu pāri Panamas vārtsargam Haimem Penedo.

Atlikušajā laikā Panama bija tuvāk goda vārtu gūšanai, tomēr Pasaules kausa debitantiem izcelties neizdevās.