Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. aprīlis, 2014
Drukāt

Beļģijā slepkava nošauj desmit gadus vecu zēnu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Trīs cilvēki, no kuriem viens bija desmit gadus vecs zēns, tika nogalināti uzbrukumā Beļģijas austrumu Ljēžas provincē, 19.aprīlī vēstīja vietējie plašsaziņas līdzekļi.

Uzbrukums noticis sestdienas, 19.aprīļa, naktī netālu no vietējā sporta laukuma Vizē pilsētā, atsaucoties uz vietējo mēru Marku Nevenu, vēstīja ziņu aģentūra “Belga”.

“Automašīnā sēdošs vīrietis atklāja uguni uz vīrieti, sievieti un zēnu, kas atgriezās savās mājās,” viņš informēja.

“Bērns gāja bojā; vīrietis, kas nebija viņa tēvs, nomira vēlāk, bet sieviete, kas ir viņa krustmāte, ir smagi ievainota,” stāstīja mērs. Vēlāk tika paziņots, ka arī sieviete no gūtajām traumām ir mirusi.

Citi plašsaziņas līdzekļi citēja Nevenu sakām, ka izskatās, ka slepkava gaidīja savus upurus, bet acīmredzama motīva uzbrukumam pagaidām nav.

Policija sākusi izmeklēšanu un meklē šāvēju. Upuri nošauti ar vairākiem pistoles šāvieniem, atklāja policija. Cik uzbrucēju bija iesaistīti slepkavībā, pagaidām nav zināms.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+