×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Beļģijas terorista draugs: viņš ir pilnīgi jucis

Francijas policijas fotoFrancijas policijas foto

26 gadus vecā Salaha Abdeslama, kurš tiek uzskatīts par vienu no Parīzes teroraktu organizatoriem, draugs intervijā Francijas tiešsaistes vietnei “Ouest-France” atzīst, ka policijas ilgstoši meklētais terorists ir jucis.

“Viņš ir pilnīgi jucis,” atzīst par Omāru dēvētais terorista draugs, kurš labi pazīst viņa ģimeni. Viņa īstais vārds plašākai sabiedrībai netiek atklāts.”Salahs vienmēr kritis galējībās,” atklājis terorista draugs.

Abdeslams vedis vētrainu dzīvesveidu. Iesaistījies gadījuma sakaros ar bāros sastaptām sievietēm. Daudz lietojis alkoholu un aizrāvies arī ar narkotikām. Divus gadus nostrādājis kādā dzelzceļa kompānijā par mehāniķi, bet kad atlaists no darba, strādājis pie brāļa bārā. Tajā brīvi tirgota marihuāna un straumēm plūdis alkohols.

Viņa draugs uzskata, ka Salahs ir labi noslēpies, jo viņš esot ļoti viltīgs un par to padomājis jau laikus.
Viņš apgalvo, ka par drauga plānotajiem teroraktiem Parīzē neko nesot zinājis:”Es neko nenojautu. Tas ir šausmīgi. Tā ir briesmīga bezspēcības sajūta. Es nemanīju nekādas pārmaiņas.”

Varasiestādes uzskata, ka Abdeslams tieši piedalījies Parīzes slaktiņā, kura laikā islāmisti noslepkavoja 130 cilvēkus, bet pēc tam atgriezies Beļģijā. Viņa meklēšanā ir iesaistīti plaši policijas spēki. Likumsargi uzskata, ka viņš ir bruņots un ļoti bīstams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+