Laukos
Tehnika

Beļģu kompānija “Joskin” piedāvā jaunu piekabi kartupeļu pārvadāšanai un atjaunoto ‘Cargo Track” 0

“Joskin” jaunā piekabe kartupeļu pārvadāšanai ‘Trans-Space 9200’.

Par Beļģijas uzņēmuma Joskin šā gada jaunumu kļuvis pašizkrāvējpiekabes modelis Trans–Space 9200.
Trans–Space 9200 kravas kastes tilpums ir 30,8 m3 (nerēķinot uzliekamos bortus un slīpni), garums – 9,2 metri. Kreisā borta augstums ir 1,25 m, bet 6,5 m attālumā tas ir par 25 cm zemāks nekā labais borts. Tādējādi labajam bortam, tāpat kā priekšējai sienai, augstums ir 1,5 metri. Šā jauninājuma uzdevums ir samazināt bumbuļu krišanas augstumu.

Pateicoties uzliekamajiem hidrauliskajiem bortiem ar augstumu 50 cm no kreisās puses un statiskajiem uzliekamajiem 25 cm augstajiem bortiem no citām pusēm, kopējais kravas kastes augstums var sasniegt 1,75 m, bet tilpums – 36,2 m3. Standarta komplektācijā hidraulisko bortu var nolaist par 25 cm, bet kopējais kravas kastes augstums ir 1,5 metri.

Piekabei piedāvājumā ir speciāls aprīkojums – kartupeļu kritiena slāpētājs, kas stiprinās uz cilpām kravas kastes iekšpusē; tas samazina kritiena augstumu un novērš bojājumus izkraujot. Tāpat pieejami tentu modeļi ar rokas vai hidraulisko vadību, piemēram, Telecover. 


Atjauno Cargo-Track

Joskin nolēmis atgriezties ekskluzīvās tehnikas segmentā un sagatavojis jauno Cargo–Track modeli.
Atjaunotais modelis aprīkots ar Iveco Cursor 13 (atbilst Euro 5) motoru ar jaudu 450 zirgspēku. Pārī ar to uzstādīta 16 pakāpju pārnesumu kārba, kas var strādāt gan automātiskajā, gan pusautomātiskajā režīmā. Mašīnas maksimālais ātrums uz ceļa var sasniegt 80 km stundā. New Holland ražojuma kabīne nodrošina 360 grādu apkārtskatu.

Cargo–Track ir sistēmnesējs un bez bunkura to var aprīkot arī ar cisternu vai izkliedētāju.


Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv