×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. novembris, 2015
Drukāt

Belte: Jūrmalas pašvaldības policists draudējis LTV žurnālistam (4)

Foto - LETAFoto - LETA

LTV ģenerāldirektors Ivars Belte

Jūrmalas pašvaldības policists izteicis draudus LTV žurnālistam par darbu projektā “Aizliegtais paņēmiens” Operācija – “Bistro Frics” Kā ir būt mazajam uzņēmējam Latvijā?”, apgalvo LTV Valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, norādot, ka īsi pirms raidījuma rādīšanas ēterā viens no eksperimentā iesaistītajiem raidījumu cikla žurnālistiem mobilajā tālrunī saņēma īsziņu, kuras teksts saturēja draudus.

SMS ziņa tika saņemta no mobilā tālruņa numura, kuru raidījuma tapšanas laikā izmantoja Jūrmalas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieks Ingūns Pičs.

Pēc LTV rīcībā esošas neapstiprinātas informācijas, attiecīgā persona ir arī interesējusies par LTV žurnālista dzīvesvietas adresi.

“Mēs šīs darbības uztveram kā reālus draudus LTV žurnālista dzīvībai un veselībai, kā arī mēģinājumu ietekmēt preses brīvību un LTV kā masu informācijas līdzekļa redakcionālo neatkarību,” norāda Belte.

LTV ir vērsusies Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē ar lūgumu uzsākt faktu pārbaudi un veikt nepieciešamās darbības, lai novērstu iespējamo LTV žurnālista dzīvības un veselības apdraudējumu, kā arī mēģinājumu ietekmēt preses brīvību un LTV redakcionālo neatkarību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kā daudzi citi pašvaldībnieki domā ka pasaule pieder viņiem. Mēsls

  2. Kā jau pašvaldībnieks, domā, ka pasaule pieder viņam, tāpat kā daudziem citiem pašvaldības darbiniekiem. Mēsli!

  3. JŪS BIJĀT KLĀT ŠAJĀ PROCESĀ???! Pirms KAUT KO NOSODĀT, ziniet savu vietu un mēra sajūtu!!? Neaizstāvu policistu, jo nezinu viņu kā cilvēku. Bet cik nekaunīgi var būt žurnālisti, to pārliecinājos Valmieras mūzikas skolas vijoles klases pedagoģes sakarā – ĻOTI LABI PAZĪSTU ŠO SKOLOTĀJU!!! Zaļknābis no mušas uzpūta ZILONI!??!!!!!!!! Šinī jautājumā UZREIZ tiek nosaukts policista uzvārds un vārds, tāpat kā skolotājas gadījumā, un izbazūnēts pa visu republiku pirms, RISINA PROBLĒMU UN ATROD PATIESĪBAS ATSPOGUĻOJUMU!?? NONSENSS!!! Mums valstī ir DAUDZ nozīmgāki jautājumi, KĀPĒC PAR TIEM KLUSĒ ŽURNĀLISTS???????? Draudus pa telefonu dzirdam diemžēl KATRU DIENU!?? KUR PALĪDZĪBA!??……

  4. likumus policis†i zina slikti, savas tiesības pārspīlē un viņiem, rakstot protokolus, pulsē dzīsliņas deniņos, īpaši teksta vietās, kurās prasās pēc komatiem.
    bet kā tā policis†s nezina, ka par draudu izteikšanu var sanākt nepatikšanas?

Draugiem Facebook Twitter Google+