Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
12. aprīlis, 2014
Drukāt

Bembibres pasaka galā

liepkalne-bembibre

Spānijas čempionātā basketbolā dāmām beigusies Bembibres komandas pasaka, kuru šajā pavasarī veidoja arī Dita Liepkalne. Bembibres komanda pret valsts čempionēm “Perfumerias Avenida” uzvarēja gan regulārās sezonas pēdējo spēli, gan pusfinālā panāca 1-1, tomēr izšķirošajā cīņā galvastiesu pārākas bija favorītes.

No pārējiem latviešu veikumiem ārzemēs jāizceļ pārliecinošs Aināra Bagatska un Kārļa Muižnieka trenēto komandu starts Ukrainas čempionāta ceturtdaļfinālā.  Spānijā 11 punktus “Barcelona” grozā sametis Kaspars Bērziņš, Turcijā izslēgšanas spēles no rokām izslīd Kristapam Valteram un “TED Ankara”, bet Dāvis Bertāns Eirolīgai punktu pielika ar 11 punktiem un būs “Partizan” līderis cīņā par Serbijas zeltu.

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROLĪGA. “Partizan” – “Galatasaray” 55:64 viesos, Dāvis Bertāns 22 min., 11 (4/1, 5/3)+2AB+3RP. Sezonā četrās spēlēs vidēji 21:54 min., 12,5+3,8AB+1,3RP.

SPĀNIJA. “Rio Natura Monbus” – “Barcelona” 62:77 viesos, Kaspars Bērziņš 22 min., 11 (9/3, 3/1, 2/2)+3AB. Otrā līga, ceturtdaļfināls. “Burgos” – “Clavijo” 91:70 (1-0), Mareks Mejeris 14 min., 6+8AB.

TURCIJA. “TED Ankara” – “Banvit” 79:99, Kristaps Valters 19 min., 10 (2/1, 6/2, 2/2)+ 5RP. Otrā līga, “Pamukkale” – “Hacettepe” 79:36 viesos, Armands Šķēle 31 min., 15+6AB+8RP. “Ankara DSI Era” – “ITU” 84:81 viesos, Kaspars Kambala 31 min., 20 (16/8, 6/4)+8AB.

VĀCIJA. “Mitteldeutscher” – “Trier” 80:84, Mārtiņš Meiers 13 min., 3 punkti.

UKRAINA. Ceturtdaļfināli. “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Mykolaiv” (treneris Agris Galvanovskis) 92:69 (1-0), Jānis Strēlnieks 25 min/. 20 (5/4, 5/4, 2/0)+6RP; viesos Mareks Jurevičus 32 min., 14+5AB+6RP, Žanis Peiners 28 min., 10+5RP. “Himik” (treneris Kārlis Muižnieks) – “Kyiv” 84:55 (1-0), Rolands Freimanis 16 min., 9+3AB+3RP.

SLOVĀKIJA. Pusfināls, “Iskra Svit” – “Prievidza” 72:61 (2-1) un 60:63 (2-2), Mārtiņš Berķis 30 min., 6 (1/0, 9/2)+8AB un 26 min., bez punktiem (1/0, 4/0), 5AB.

ZVIEDRIJA. Pusfināls, “Norrkoping” – “Boras” 98:64 (1-1), Edgars Jeromanovs 25 min., 4+6AB+8RP.

Dāmas

EIROLĪGA. Pusfināls, “UGMK” – “Galatasaray” 70:77, Anete JēkabsoneŽogota 14 min., bez punktiem (1/0, 2/0), 2RP.

BALTIJAS LĪGA. Pusfināls, “Kibirkštis” – “Olimpija” 82:60, Ieva Krastiņa 32 min., 10+3AB+3RP.

ITĀLIJA. Pusfināls, “Umbertide” – “Ragusa” 55:82 (1-1) viesos, Aija Putniņa 28 min., 5+5AB.

SPĀNIJA. Pusfināls, “Bembibre” – “Perfumerias Avenida” 68:65 (1-1) un 54:92 (1-2) viesos, Dita Liepkalne 30 min., 8+2AB un 4 (11/2)+2AB.

UNGĀRIJA. Ceturtdaļfināls, “Pecs” – “Atomeromu” 81:54 (2-0) viesos, Ieva Kubliņa 25 min., 12+3AB+3RP.

IGAUNIJA. Pusfināls, “Tallinas universitāte” – “Audentes” 52:48 (1-0), Laura Audere 38 min., 18 (rezultatīvākā)+5AB.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+