Bendikai divas kļūdas šautuvēs un 37. vieta sprintā 0

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien pieļāva divas kļūdas šaušanā un ieņēma 37.vietu 7,5 kilometru sprinta sacensībās Krievijā notiekošā Pasaules kausa posmā, kas ir noslēdzošais šosezon.
Bendika distancē devās ar piekto numuru un līdz pirmajai šaušanai bija labāko divdesmit sportistu pulkā. Šaušanā guļus latviete neaizvēra jau pirmo mērķi, pēc pirmās ugunslīnijas ieņemot 46.vietu. Zīmīgi, ka pirmās desmit startējušās biatlonistes pirmajā šaušanā kopā pieļāva tikai divas kļūdas, un viena no tām bija Bendika.
Arī šaušanā stāvus cēsniece pieļāva vienu kļūdu un pēc otrās ugunslīnijas ieņēma 39.pozīciju.
Uzvaru sacensībās izcīnīja somiete Kaisa Makereinena, kura otrajā šaušanā pieļāva vienu kļūdu un distanci veica 20 minūtēs un 42,3 sekundēs, par 3,1 sekundi apsteidzot Pasaules kausa līderi čehieti Gabrielu Soukalovu. Tikmēr trešā bija norvēģiete Marte Olsbū, kura bija lēnāka vēl par 1,7 sekundēm, izcīnot savu pirmo goda pjedestālu Pasaules kausa sacensībās.
Tikmēr Bendika uzvarētājai zaudēja minūti un 40,0 sekundes, izcīnot 37.vietu un gūstot Pasaules kausa kopvērtējuma punktus.
Hantimansijskā piektdien desmit kilometru sprintā sacentīsies vīrieši, kur dalībnieku vidū būs arī labākais Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Savukārt sestdien tiks aizvadītas iedzīšanas sacensības, bet Pasaules kausa sezona noslēgsies svētdien ar masu starta distancēm.