×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Bens Afleks lūdzis neatklāt, ka viņa priekšteči bijuši vergturi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Holivudas aktieris Bens Afleks lūdzis dokumentālas pārraides veidotājus neatklāt, ka viņa priekšteči turējuši vergus, atklājies nopludinātā e-pasta vēstulē.

Vietnē “WikiLeaks” pagājušonedēļ tika publicēta sarakste un filmu scenāriji, kas nonāca atklātībā pēc pagājušā gada hakeru uzbrukuma kinostudijai “Sony”.

Vienā no publicētajām vēstulēm “Sony” vadības darbinieks Maikls Lintons ar Hārvarda Universitātes profesoru Henriju Luisu Geitsu pārspriež Afleka lūgumu sabiedriskās televīzijas PBS pārraidē “Finding Your Roots” neatklāt, ka viņa ģimenes ciltskokā bijuši vergturi.

“Esmu dilemmas priekšā,” raksta Geitss. “Pirmoreiz viens no viesiem lūdzis izņemt no raidījuma faktu, ka viņa priekštečiem piederējuši vergi. Četriem vai pieciem šīs sezonas viesiem senčos ir vergturi, tai skaitā Kenam Bērnsam. Neviens nekad nav centies cenzēt vai labot mūsu atklājumus. Viņš ir megazvaigzne. Ko man darīt?”

Lintons ieteica Geitsam nepublicēt atrasto informāciju, taču Geitss pauda bažas, ka pārraides cenzēšana “sašķobīs mūsu ticamību”.

Galu galā raidījumā netika minēts, ka Afleka, kurš iestājas par liberālām vērtībām, ciltskokā bijuši vergturi. Tā vietā raidījuma veidotāji koncentrējās uz Afleka vectēvu, kurš interesējies par okultismu.

Geitss “un producenti pieņēma neatkarīgu redakcionālu lēmumu un izvēlējās visinteresantāko sižeta līniju”, paziņojis PBS.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+