×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Bens Afleks nebūs jaunās Betmena filmas režisors

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu aktieris Bens Afleks atteicies no plāniem režisēt gaidāmo filmu par Betmenu, kurā viņš atveidos arī galveno lomu.

Aktieris paziņoja, ka atteicies no režisora darba studijas “Warner Bros.” gaidāmajā supervaroņa filmā, lai gan viņš joprojām tajā atveidos Tumšā bruņinieka lomu.

Afleks, kurš režisēja filmu “Batman v. Superman: Dawn of Justice” (“Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma”), paziņojumā norādīja, ka “ir noteikti varoņi, kuriem ir īpaša nozīme miljonu cilvēku sirdīs. Šādu lomu atveidošanai ir jāpieiet ar koncentrēšanos, kaislību un vislabāko sniegumu, ko vien varu parādīt. Ir kļuvis skaidrs, ka es nevaru izdarīt abus darbus nepieciešamajā līmenī”.

“Kopā ar studiju esmu nolēmis atrast partneri režisora veidolā, kurš sadarbosies ar mani šajā grandiozajā filmā. Joprojām esmu tajā iesaistīts, un mēs to izdarīsim, bet pašlaik meklējam režisoru. Joprojām esmu ļoti pieķēries šim projektam, un ar nepacietību gaidu, kad varēšu to atrādīt miljoniem fanu visā pasaulē,” klāstīja Afleks.

Kopš 2015. gada vasaras Afleks ir bijis iesaistīts Betmena filmas veidošanā kā režisors, aktieris un scenārija autors. Džefs Džonss ir scenārija līdzautors.

Janvāra sākumā intervijā laikrakstam “The Guardian” Afleks atzina, ka tas, ka viņš būs jaunās filmas režisors, vēl var mainīties.

“Warner Bros.” preses dienestā pauda studijas atbalstu Afleka lēmumam un apņēmību īstenot Betmena filmas projektu.

Afleks Betmenu atveido arī supervaroņu filmā “Justice League”, kuras pirmizrāde gaidāma 17. novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+