×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

Beresņevs: Diemžēl pats nevaru iziet laukumā… (2)

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Rupja kļūda, taču ko darīt – pats nevaru iziet laukumā – Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs bija sarūgtināts par izšķirošo vārtu zaudējumu 59. minūtē mačā pret Šveici (4:5).

Lūk, trenera pieturas punkti pēcspēles preses konferencē:

* Grūta spēle, atkal nācās atspēlēties no 0:3. Lai gan trešie vārti Šveicei netika gūti pēc noteikumiem – kustība ar kāju bija izteikta. Taču pret ko mēs spēlējām? Pirms spēles jau teicām puišiem, ka būs jāspēlē pret sešiem spēlētājiem, un uzskatu, ka tikām galā. Pirmos divus vārtus viņi guva vairākumā, taču mēs nezaudējām raksturā ne sākumā, ne beigās.

* Paldies puišiem, ka nenolaida rokas pie trīs vārtu deficītu, bet radās papildus enerģija, sākām strādāt aizsardzībā un bijām agresīvāki uzbrukumā.

* Šveicei vairāk paveicās, atkal ielaidām vārtus pēdējā minūtē. Bet jāiet tālāk.

* Piektie zaudētie vārti? Tā bija nopietna kļūda (treneris spēlētāja vārdu nenosauca, taču ripu no zonas neizmeta Roberts Bukarts – I. S.). Diemžēl pats nevaru iziet laukumā un izdarīt to, kas jādara – kā pret čehiem, tā pret šveiciešiem. Notikušajam ir jātiek pāri, jākļūst vēl saliedētākiem. Mums bija komanda laukumā. Vēl trīs spēles, viss mūsu rokās.

* Samainījām virknējumus un spēle parādīja, ka lēmums bija pareizs. Jāparunā ar spēlētājiem, ne visi jau no sākuma strādāja ar pilnu atdevi.

*Pagaidām nezinu, kas ir ar Miķeli Rēdlihu – kāja sāp. Redzēsim rīt.

* Ja es sēdētu tribīnēs, tad vārtsargu arī nomainītu. Cik reizes tas nav darīts. Šoreiz mēs to neizdarījām, bet vārtsargs jau nav vainīgs.

* Nevaru pateikt, kāpēc nespēlē sākumā izveidotās maiņas. Salikt ir viens, bet spēlēt – cits. Ir problēma, taču cerība mirst pēdējā.

* Vai negribas nošauties pēc tādām spēlēm? Neslēpšu – ir nepatīkami, taču dzīve turpinās. Jāskatās tālāk. Zaudējām nopietnam pretiniekam, Šveice ir astoņnieka komanda. Cīnījāmies līdzīgi, taču nepaveicās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beresņevs visu noveļ uz veiksmi vai neveiksmi. Ērta pozīcija, bet ne trenerim. Ja būs vairāk prāta, kādu
    hokeju spēlēt, tad arī būs vairāk veiksmes. Veiksmi nosaka trenera prāts, spēles stils un hokejistu izvietojums laukumā.

  2. Beresņevs jau nekad īpaši nav bijis virtuozs uz ledus spēlētāja statusā.

Draugiem Facebook Twitter Google+