Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. augusts, 2016
Drukāt

Bergmanis ticies ar Brazīlijas latviešiem un iestādījis koku

Foto - AMFoto - AM

Oficiālās vizītes laikā Brazīlijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēja Nova Odesu Sanpaulu štatā, kur tikās ar Brazīlijā dzīvojošajiem latviešiem un Nova Odesas mēru Benjamimu Bilu Vjeiru de Suzu (Benjamim Bill Vieira de Souza), informē Aizsardzības ministrija (AM).

Ministrs ar Brazīlijas latviešiem pārrunāja gan Latvijas un Brazīlijas aktualitātes, gan Latvijas sportistu startu Rio.

Ministrs viesojās Nova Odesas 1.Latviešu baptistu baznīcā un Latvijas goda konsulātā Brazīlijā, kā arī svinīgā ceremonijā iestādīja koku vietā, kur plānots celts Latviešu centru. Nova Odesu mēdz dēvēt par “zaļo paradīzi”, tāpēc vides aizsardzībai šeit pievērš ļoti lielu nozīmi.

Bergmanis Riodežaneiro, Brazīlijā pārstāv Latvijas valdību XXXI vasaras olimpiskajās spēlēs. Aizsardzības ministrs olimpisko spēļu norises vietā būs no 4. augusta līdz 11.augustam.

Bergmanis kā svarcēlājs pats ir piedalījies trijās olimpiskajās spēlēs (1992., 1996., 2000.), kļūstot par pirmo sportistu, kurš pēc valstiskās neatkarības atjaunošanas ir nesis Latvijas valsts karogu Barselonas olimpiskajās spēlēs 1992.gadā.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+