×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
20. jūlijs, 2018
Drukāt

Berlīnē konfiscē organizētās noziedzības grupējuma īpašumus (3)

Foto - LETA/REUTERFoto - LETA/REUTER

Vācijas galvaspilsēta Berlīne.

Berlīnes policija konfiscējusi īpašumus, kas pieder vienam no organizētās noziedzības grupējumiem, ceturtdien paziņoja prokuratūra.

Konfiscēti dzīvokļi, mājas un uzņēmumi desmit miljonu eiro vērtībā, kas pieder kādai arābu ģimenei un iegādāti, izmantojot naudu, kura iegūta noziedzīgā ceļā.

Jau pagājušajā piektdienā Berlīnes federālās zemes Kriminālpolicijas pārvaldes finanšu noziegumu izmeklēšanas nodaļa veica kratīšanas 12 dzīvokļos un uzņēmumos, kas pieder šai ģimenei.

Tiek uzskatīts, ka šī ģimene, kuras locekļu pilsonību un izcelsmi policija neatklāj, ir saistīta arī ar 100 kilogramus smagās zelta monētas nolaupīšanu 2017.gada martā.

3,7 miljonus eiro vērtā monēta, kas tika nozagta Berlīnes Bodes muzejā, līdz šim nav atrasta.

Pagājušajā gadā Vācija pieņēma likumu, kas ļauj konfiscēt noziedzīgā ceļā iegūtus īpašumus. Tas ļauj policijai uz laiku atsavināt īpašumus, kuriem ir neskaidra izcelsme, bet lēmumu par galīgo konfiskāciju pieņem tiesa.

Policistu arodbiedrības vadītājs Norberts Kjorma norādījis, ka šis likums beidzot ļauj dot efektīvu triecienu noziedznieku klaniem tiem jūtamā punktā.

Noteiktos Berlīnes rajonos noziedznieku bandas sadalījušas ielas savā starpā. Tiek uzskatīts, ka Berlīnē, īpaši Neikelnes (Neukoeln – red.) apkārtnē iemitinājušies 12 līdz 20 lieli noziedznieku klani.

Taču šī problēma nav raksturīga vienīgi Berlīnei, un Vācijas federālā policija norāda, ka šādi klani, kas bieži ir arābu izcelsmes, darbojas arī Rūras novadā, Lejassaksijā un Brēmenē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Prinzenalle agrak bija vaciesu sarkana proletariata rajons.Tagad arabu,turku un citu orientalu midzenis.Ir ari dazi sarkanie vacu proli,multi – kulti fanatiki.Saja rajona, pateicoties Berlines multi -kulti socikiem, lidz sim nesoditi valdija arabu mafija.Vacijas sociku politiki izveidoja jaunu super demokratisku likumu par nekustamajiem ipasumiem.Pateicoties sim likumam gandriz nav iespejams noteikt kas ir nekustama ipasuma ipasnieks.Pateicoties Berlines sociku” likumiem “vai super demokratiskai bezlikumibai,Berlini parvalda arabu,turku un krievu mafija.Bet,sociki gavile par cilvektiesibam un demokratiju.

  2. Kā tā imigrantus uzdrošinājās aizskart? Viņiem līdz šim Vācijā bija tik ērta dzīve, kaut kas valstī ir mainījies.

  3. Iesaku atjaunot gestapo – jo ātrāk, jo labāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+