Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
5. maijs, 2015
Drukāt

Berlīnes lielveikaliem “Aldi” atkal pārskatīšanās dēļ piegādāta liela kokaīna partija (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas lielveikalu tīkla “Aldi” veikaliem Berlīnē jau otro reizi kļūdas dēļ ir piegādāta liela kokaīna partija, paslēpta kastēs ar Kolumbijas banāniem, ziņoja britu raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz Berlīnes policiju.

Kokaīnu šādā veidā saņēma 14 lielveikali “Aldi” Vācijas galvaspilsētā. Tā kopējais daudzums ir 386 kilogrami, bet vērtība melnajā tirgū tiek lēsta no 15 līdz gandrīz 20 miljoniem eiro. Policija uzskata, ka kastes ar banāniem tika izmantotas narkotiku kontrabandai no Kolumbijas, bet lielveikalos tās nonākušas piegādātāju pārskatīšanās dēļ. Kokaīna partijas patiesais adresāts vēl nav noskaidrots, paziņoja Berlīnes policijаs preses dienesta pārstāvis Štefans Redlihs.

Atrastā narkotiku partija ir lielākā Berlīnes vēsturē. Iepriekšējais rekords bija 140 kilogrami kokaīna, kas pērnā gada jūlijā līdzīgos apstākļos ar banānu kastēm nonāca piecos “Aldi” lielveikalos Berlīnē un tās apkārtnē. Policija atzīmēja, ka kāds narkotiku kartelis “atkal pieļāvis loģistisku kļūdu”, kokaīnu no Kolumbijas tranzītā caur Hamburgas ostu nosūtot uz lielveikalu tīklu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai atsūta visus krājumus!

  2. Vai man vienīgajam rodas iespaids, ka tas nav normāli, ka Eiropas lielveikalos brīvi nonāk kastes no Kolumbijas? Kolumbija taču nav ES, kā te var bbrīvi ievest tādas kastes? Nevienu muitnieku, nevienu ekonomikas policistu neinteresē, kā tas ir iespējams? Varbūt šī ir tikai aizberga redzamā daļa?

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+