Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
5. maijs, 2015
Drukāt

Berlīnes lielveikaliem “Aldi” atkal pārskatīšanās dēļ piegādāta liela kokaīna partija (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas lielveikalu tīkla “Aldi” veikaliem Berlīnē jau otro reizi kļūdas dēļ ir piegādāta liela kokaīna partija, paslēpta kastēs ar Kolumbijas banāniem, ziņoja britu raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz Berlīnes policiju.

Kokaīnu šādā veidā saņēma 14 lielveikali “Aldi” Vācijas galvaspilsētā. Tā kopējais daudzums ir 386 kilogrami, bet vērtība melnajā tirgū tiek lēsta no 15 līdz gandrīz 20 miljoniem eiro. Policija uzskata, ka kastes ar banāniem tika izmantotas narkotiku kontrabandai no Kolumbijas, bet lielveikalos tās nonākušas piegādātāju pārskatīšanās dēļ. Kokaīna partijas patiesais adresāts vēl nav noskaidrots, paziņoja Berlīnes policijаs preses dienesta pārstāvis Štefans Redlihs.

Atrastā narkotiku partija ir lielākā Berlīnes vēsturē. Iepriekšējais rekords bija 140 kilogrami kokaīna, kas pērnā gada jūlijā līdzīgos apstākļos ar banānu kastēm nonāca piecos “Aldi” lielveikalos Berlīnē un tās apkārtnē. Policija atzīmēja, ka kāds narkotiku kartelis “atkal pieļāvis loģistisku kļūdu”, kokaīnu no Kolumbijas tranzītā caur Hamburgas ostu nosūtot uz lielveikalu tīklu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai atsūta visus krājumus!

  2. Vai man vienīgajam rodas iespaids, ka tas nav normāli, ka Eiropas lielveikalos brīvi nonāk kastes no Kolumbijas? Kolumbija taču nav ES, kā te var bbrīvi ievest tādas kastes? Nevienu muitnieku, nevienu ekonomikas policistu neinteresē, kā tas ir iespējams? Varbūt šī ir tikai aizberga redzamā daļa?

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+