Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Sestdiena, 19. augusts, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Berluskoni attaisno prostitūtas lietā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Itālijas ekspremjers Silvio Berluskoni mēdzis ballītēs izmantot prostitūtas, tomēr noziegumus nav pastrādājis, apliecināja Itālijas tiesa, paskaidrojot, kāpēc tā bijušo premjerministru attaisnojusi.

Pirmās instances tiesā pērn Berluskoni tika piespriests septiņu gadu cietumsods par seksa pakalpojumu pirkšanu no nepilngadīgas prostitūtas un par varas ļaunprātīgu izmantošanu. Jūlijā, izskatot apelācijas sūdzību, tiesa viņu attaisnoja, tomēr tiesneši līdz šim nebija paskaidrojuši, kādēļ pieņemts šāds spriedums. Tam, ka Berluskoni būtu zinājis, ka sievietei, kas ir šīs lietas centrā – naktskluba dejotājai Karimai Mahrugai, laikā, kad viņa apmeklēja ekspremjera rezidenci, bija 17 gadi, “nav pienācīgu pierādījumu”, norādīja Milānas apelāciju tiesa. Itālijā prostitūcija nav aizliegta, tomēr pirkt seksa pakalpojumus, zinot, ka prostitūta ir nepilngadīga, ir pretlikumīgi.

Pievienot komentāru

Somijā kāds vīrietis sadūris vairākus cilvēkus (1)Turku pilsētā, Somijas dienvidrietumos, policija sašāvusi un aizturējusi kādu vīrieti, kurš bija sadūris vairākus cilvēkus.
Draugiem Facebook Twitter Google+