×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
19. decembris, 2012
Drukāt

Berluskoni itāļiem: Es jums esmu vajadzīgs

Foto- AFPFoto- AFP
Itālijas bijušais premjerministrs Silvio Berluskoni televīzijas ēterā pauda pārliecību, ka viņš ir vajadzīgs itāļiem.

“Es jums esmu vajadzīgs, un es vienmēr palīdzu cilvēkiem, kam tas ir nepieciešams,” uzsvēra 76 gadus vecais politiķis. Berluskoni, kurš pēdējo divu desmitgažu laikā premjerministra amatu ieņēmis jau trīs reizes, brīdināja, ka, turpinot pašreizējo kursu, “mums būs trīs miljoni bezdarbnieku, valdībai būs jāpaaugstina nodokļi un mēs attapsimies gluži kā Grieķija uz pilsoņu kara sliekšņa.”
Berluskoni veltīja asu kritiku pašreizējā valdības vadītāja Mario Monti ieviestajiem taupības pasākumiem. “Ar taupības politiku situācija ir pasliktinājusies,” televīzijā norādīja bijušais premjerministrs, vienlaikus paužot pārliecību, ka itāļi no viņa vēl nav noguruši. “Mēs to pierādīsim vēlēšanās. Esmu saņēmis steidzamus zvanus ar lūgumu nepieļaut, ka valstī, kuru es mīlu, pasliktinās situācija,” atklāja politiķis.
Berluskoni šomēnes oficiāli apstiprināja atgriešanos lielajā politikā. Viņa pārstāvētās centriski labējās Tautas brīvības partijas (PDL) reitings noslīdējis līdz aptuveni 15 procentu atzīmei, salīdzinot ar teju 38 procentiem 2008. gadā, kad Berluskoni trešo reizi uzņēmās valdības vadību. Kā paziņoja Berluskoni, pateicoties viņa biežajai dalībai televīzijas raidījumos, partijas atbalsta reitings pakāpies par četriem procentiem, taču uzsvēra, ka “vēl ejams tāls ceļš”. Sagaidāms, ka parlamenta vēlēšanas Itālijā varētu notikt nākamā gada februārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+