Uncategorized

Berluskoni nebūs jāuztur bijušā sieva, škiroties no 1,4 miljoniem eiro mēnesī 16

Foto – LETA/AFP

Itālijas ekspremjeram Silvio Berluskoni savai bijušajai sievai Veronikai Lario uzturlīdzekļos nav jāmaksā 1,4 miljoni eiro mēnesī, ceturtdien nolēma apelāciju tiesa Milānā.

61 gadu vecajai Lario savam bijušajam vīram arī nāksies atmaksāt 60 miljonus eiro, kas atbilst summai, ko viņa no Berluskoni saņēma kopš šķiršanās 2014.gadā, vēstīja ziņu aģentūra ANSA.

Domājams, ka tiesas lēmums uzreiz spēkā nestāsies, jo Lario to var apturēt, spriedumu pārsūdzot augstākā tiesu instancē- Kasāciju tiesā -, ziņoja ANSA.

Miljardiera Berluskoni uzvaru tiesā veicināja Kasāciju tiesā nesen pieņemts lēmums, ka šķirtai personai nav tiesību uz tādu pat dzīves līmeni, kāds tai bija laulībā. Turklāt uzturlīdzekļus no bagāta bijušā laulātā var prasīt tikai tad, ja šķirtā persona nevar sevi uzturēt.

Berluskoni advokāti tiesai Milānā pavēstīja, ka Lario ir pieejami 16 miljonu eiro lieli likvīdi aktīvi, un viņa ir vienīgā īpašniece 78 miljonus eiro vērtai nekustamo īpašumu kompānijai.

Berluskoni un aktrise Lario, kas ir bijušā Itālijas premjera otrā sieva, apprecējās 1990.gadā, un viņiem ir trīs bērni, kas dzimuši viņu attiecībās jau pirms laulības.

Lario 2009.gadā paziņoja, ka šķirsies no vīra, kā iemeslu minot viņa pieķeršanos citām sievietēm.

LA.lv