×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2012
Drukāt

Berluskoni nekandidēs nākamā gada parlamenta vēlēšanās

Foto - AFPFoto - AFP

Bijušais Itālijas premjers Silvio Berluskoni paziņojis, ka tomēr nekandidēs nākamā gada sākumā paredzētajās parlamenta vēlēšanās.

“Es neizvirzīšu savu kandidatūru, taču es būšu līdzās jaunajiem, kuri var spēlēt un gūt vārtus,” atzina bijušais valdības vadītājs, kurš nereti par politiku izsakās futbola terminoloģijā. Tā kā Berluskoni nolēmis nekandidēt, būs jāizraugās, kurš vadīs viņa dibināto partiju “Il Popolo della Liberta” (PDL; “Brīvības tauta”) vēlēšanās.

Kā teikts Berluskoni izplatītajā paziņojumā, viņa pēctecis tiks apstiprināts līdz decembra nogalei. Domājams, ka balsojums par jauno partijas līderi varētu notikt 16. decembrī.

Berluskoni no premjera amata atkāpās pagājušajā gadā. 76 gadus vecais politiķis vairākkārt devis mājienus, ka plāno atgriezties lielajā politikā, bet ne reizi nav to skaidri apstiprinājis. Sabiedriskās domas aptaujas pagaidām PDL nekādus labos panākumus vēlēšanās nesola, tādēļ daudzi atbalstītāji bija lūguši Berluskoni uzņemties partijas vadību vēlēšanās, kas paredzētas nākamā gada aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+